reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
Dzięki za opinie, po tym jak P powiedział że opadł to się zdziwiłam i stwierdziłam że chłop ma chyba rację a wy mnie utwierdziłyście w przekonaniu że ''spadło'' mu się :) A duży.. co się dziwić jak 3tyg temu mała ważyła 2kg... teraz pewnie z 2,6kg jak nie więcej waży klocuszek :) chociaż z Wiki był większy ale i na tym etapie miałam z 16kg na + :p
 
dziewczyny boskie bębolki :-)
Mama Wiki chyba faktycznie troszke ci opada. Moze urodzisz przed terminem? Mi opadal w 35 tyg z Adasiem a maly urodzil sie w 37tyg.
Za to teraz mam wrazenie ze chyba wrecz przenosze :baffled: chcilabym zeby choc troche mi opadl bo jest tak wysoko ze az dretwieje mi cala jego gorna czesc od nacisku zeber, a same zebra bola od naciusku brzucha... straszne uczucie. Ledwo oddycham. Ma ktoras podobnie?
 
MamaWikusi,Piękny okrągły brzucholek . :tak:Opadł Ci brzusiu , tak mi się wydaje .... jesteśmy ten sam termin i mi też opadł troszkę z czego się cieszę , bo tak jak Kari pisze, jak miałam brzuchola wyżej nie mogłam jeść, oddychać - masakra więc wiem Kari co przeżywasz.
 
reklama
Do góry