reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

Kobitki piekne brzucholki i jakie już duże :-)
U mnie to jeszcze za wiele nie widać, ale tak za 2 tygodnie będzie już brzusia więcej to tez wkleję fotkę.:tak:
 
reklama
anula jaaaa:-) śliczny !!! kiedy mi taki urośnie ?? juz nawet staram sie wyczuc jakies ruchy skoro większość już czuje ale chyba mam za grubą tkankę tłuszczową na brzuchu:baffled::szok:
 
Większość czuje ruchy?? kto??
Nie było mnie trochę i nie jestem w temacie :sorry2: Szybko jakoś? Ja z Olivierkiem koło 17tygodnia dopiero czułam.
 
Anula , cudny brzuszek :tak:

Zastanawiam się od czego to zależy, że u niektórych z Was jeszcze nic nie widać a np. ja mam wielkiego brzucholka??? Nie przytyłam jeszcze aż tak wiele bo na ostatniej wizycie wyszło że 2.2 kg a brzuszek pokazny :happy2:

Sara,Ja czuję ruchy już od 25 listopada, a teraz już coraz mocniejsze :tak:
 
reklama
Anula, Fiori, brzucholki fajne :) Takie już okrąglutkie, ciążowe.

Też muszę sobie cyknąć fotkę bo mieszkanko mi się znów powiększyło.

Dziewczyny jak nie ma u Was jeszcze brzuszków widać to się nie martwcie. To uroki I ciąży ( zazwyczaj ).
Mi w I ciąży dopiero od czwartego miesiąca było coś widać ale tylko z lupą. Teraz już w 2 m-cu miałam problem by dopinać spodnie a jak na razie mam 1 kg do przodu i noszę już spodnie ciążowe.
 
Do góry