reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
wow Korba.. proszę proszę:))) najprawdziwszy ciążowy brzuszek! super:))))

ja może za 2 tyg wrzucę kolejną fotkę...w sobotę byłam u znajomych których nie widziałam od września i... pierwsze to zapytali czy nie jestem czasem w ciąży... a ja :szok: bo była pewna, że jeszcze nic nie widać:p
 
Jejciu jakie swietne te brzuchole sa az sie nie mozna napatrzec jednak ciaza to fajny stan nawet jak sie ma mdlosci czy trzeba lezec plackiem.
Emilia ,Korba slicznie wygladaja brzucholki :biggrin2:
Moj brzuchol zaczol zmieniac krztalt juz w 11 tyg.ciazy,wtedy juz rozgladalam sie za spodniami ciazowymi ale ech to masakra jakas jest raz ze jestem wysoka i mam problem z dlugoscia nogawki a dwa w biodrach kazda jedna para luzna,wkoncu i tak kupilam luzne bo stwierdzilam ze bede sie i tak powiekszac poki co.Do spodni dokupilam t-shirt ze swietnym napisem rece precz od mojego brzucha i dwie lapki namalowane.Nawet M sie smial jak zobaczyl.
 
Korba cudowny brzusio, już bardzo widać ciążę, uwielbia patrzeć na takie brzuszki :) Mam nadzieję, że za dwa tyg. też będę tak brzuchata :)

Kejko, też mam problem, bo też jestem wąska w biodrach, nie mam nawet 90 cm i teraz kupiłam w H&M roz 36 i są naprawdę wąskie ( były dobre 34 ale bałam się kupić bardzo akurat - dałam ciut luzu ). Wcześniej kupiłam z netu i okazały się za duże a wzięłam XS.
Tak mi się chciało kupić coś dla maluszka ale nie mogłam się zdecydować :)
 
Śliczne brzuszki. Ale wiecie co mi się podoba. Możemy eksponować nasze brzuszki i nikt nie powie na nas "Grubas", czy "Spaślak", albo "jak ona się zapuściła". Nie muszę się wstydzić swoich okrąglejszych kształtów :happy:
 
reklama
Do góry