reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Polkajka 32 kg przytyłaś w ciąży? WOW! Jesteś moją rekordzistką... :-)

mi biust w ogóle nie urósł- ale mam 95 E, więc co tu narzekać...
Zastanawiam się tylko czy będzie mi później wisiał :zawstydzona/y:
 
reklama
mnie tez niestety spotkał rozstępy na biuście :-( Mój M mówi że wszystko co tylko może spotkać kobietę w ciąży to mnie się musi przytrafić.Zostały jeszcze 3 miesiące i nie wiem czego się tu spodziewać.Nawet na ostatniej wizycie Pani gin powiedziała mi że za szybko tyje... i że potem będę miała problemy z zrzuceniem tego.To mnie dopiero dobiło.
 
mnie tez niestety spotkał rozstępy na biuście :-( Mój M mówi że wszystko co tylko może spotkać kobietę w ciąży to mnie się musi przytrafić.Zostały jeszcze 3 miesiące i nie wiem czego się tu spodziewać.Nawet na ostatniej wizycie Pani gin powiedziała mi że za szybko tyje... i że potem będę miała problemy z zrzuceniem tego.To mnie dopiero dobiło.

Proszę Cię Angel...nasza ginka przesadza...ja jeszcze nigdy tego nie usłyszałam od niej...ale mojej przyjaciółce non stop to powtarza, chc w całej ciąży przytyła 12kg...
No a swoja drogą to twój facet nie powinien tak ci mówić, to raczej frustruje niż pomaga..
 
No łatwo nie było:no: ale jak się zawzięłam to w 4 mies. schudłam. Bardzo mało jadłam i piłam prawdziwą czerwoną herbatę. Na początku było ciężko ale potem się przyzwyczaiłam. Efekty mnie motywowały:)|
 
Proszę Cię Angel...nasza ginka przesadza...ja jeszcze nigdy tego nie usłyszałam od niej...ale mojej przyjaciółce non stop to powtarza, chc w całej ciąży przytyła 12kg...
No a swoja drogą to twój facet nie powinien tak ci mówić, to raczej frustruje niż pomaga..

On to raczej tak z przekąsem mówi i jakoś przykrości mi to nie sprawia.Myślisz że przesadza? Wiesz jak się wystraszyłam jak mi tak ostatnio powiedziała.Teraz cały czas patrze na to co jem aż do przesady.Ciekawa jestem co powie mi w poniedziałek na wizycie.
 
A jak jest u was z wyproznianiem? bo ja to mam chyba naciska na jelita normalnie, dziennie wypijam cała wode mineralna, ze 2 x dzbanek (zaparzaczyk 1 litrowy) herbatek ziolowych i tych dla ciezarnych, juz nawet zmuszam sie do woreczka kaszy dziennie, kefiry, jablka i NIC kurcze! xenna tez nie pomaga, chociaz lekarz zalecil
czytalam ze to powazny problem i prosta droga do HEMOROIDOW!
zapytam jeszcze czy espresso moge raz na kilka dni - bo juz wszystkie znane metody wyczepałam :(
a jak wreszcie dojdzie do tego WZNIOSLEGO MOMENTU to odrazu 1 kg na minus!
 
Ostatnia edycja:
Gosiaczek.81 - bardzo Ci współczuję moich dolegliwości :-(Młoda też jest "liczona" na 3,2 kg, wczoraj tj. w 27 tyg miała 1 kg.Ja +10 kg :zawstydzona/y: - a Tacie Młodej bardzo się podobają moje zaokrąglone pośladki i uda - mi zdecydowanie mniej.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry