reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Jeny dziewczyny!!!
Jak patrze na te wasze brzuszki to popadam w depresje!!
Ja wyglądam jakbym się pożądnie najadła!! Brzuch mi się rozlewa na całego.. nie mam takiej ładnej piłeczki jak tu koleżanki!
A ja dziś zaczynam 21 tc...
Ardhara witaj... masz piękny brzusio... mi do takiego jeszcze daleko... ja mogę siędzieć z podkurczonymi nogami! Nic mi nie przeszkadza brzuch a nie ukrywam że już bym chciała żeby był bardziej widoczy... nadal mam 4 kg na plusie i już nic nie tyję...a jem normalnie!
Czekam tego czwartku jak na zbawienie...bo zaczynam się martwić czy aby ze mną wszystko ok. Smutno mi bardzo..

Zeberko moja siostra miała cukrzycę ciążową i musiała sobie kilka razy dziennie mierzyć glkozę.. i oczywiście trzymać ścisłą dietę..ale dasz radę kochana... :)
 
Dzastina222 - u mnie podobnie, ale z mniejszym rozlewaniem, jak stoję jest piłeczkowato. Moja koleżanka z pokoju, której wreszcie powiedziałam w piątek myślała, że po prostu przytyłam :-)
Ja na finiszu chciałabym mieć taki brzuszek jak Ardhara - jeśli mogłabym wybierać.:-D
 
reklama
Prosze ja też wam wklejam swojego "spaślaka" na dodatek stare rozstępy się odzywają... i co z tego że smaruje i nawilżam aż jestem cała tłusta.. chyba po prostu mam tendencję..załamka:(

 

Podobne tematy

Do góry