reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

dzastina jestes supr zgrabniutka:) u mnie to jest chyba 4 kg na plusie ale ja mam 153 cm wzrostu wiec kazdy gram gdzies tam sie odklada i widac ale jakos tak podobam sie sobie:)
 
reklama
dzastina no rzeczywiście olbrzym,że nic poza nim nie widać:-D;-),masz fajny zgrabny brzusio
ardhara witaj,ty to masz się czym pochwalić.obiecuję nadrobić zaległości w fotkach,ale aestima powinna się pierwsza zreflektować;-):-D
 
dzastina fajny i zgrabny moj to dopiero balon ;) równo z dniem rozpoczynajacym 6 mc wywaliło mi go że hey :) jak wróci mąż postaram się o jakąs sesje...ale tak jak mówi justynka czekamy na aestime :)
 
ironia ja dopiero wczoraj pokazałam D.ubranka od Ciebie,bo nie wiedziałam do końca,czy na pewno dziewczynka,więc nie chciałam go drażnić rózowym kolorem, i wczoraj po wizycie mu wyciągnęłam:-D podobały mu się;-)
 
marta - śliczna córcia!!:)

macie bardzo fajne brzuchole :)
ja też sobie myslę, ze w sumie chętnie na koniec ciąży miałabym nie taki duży.. ale chyba nie mam szans.
mój mąż szanowny wczoraj popatrzył i obiecał zrobić mi zdjęcie... ciekawe, kiedy tego dokona ;) jak tylko się uda, to wkleję i swoją.
ale zaczynam czuć się tak, że najpierw idzie mój brzuch a później ja.. ;)
 
dzastina jestes supr zgrabniutka:) u mnie to jest chyba 4 kg na plusie ale ja mam 153 cm wzrostu wiec kazdy gram gdzies tam sie odklada i widac ale jakos tak podobam sie sobie:)

Martuś wiem coś o tym - ja mam jedynie 2 cm wiecej. To od zawsze był mój mega kompleks ale w końcu udało mi się zaakceptować siebie taką jak jestem, a najważniejsze dla mnie to, że jestem atrakcyjna dla mojego męża i to mnie właśnie wybrał.
Córunia śliczna - sama słodycz. Tak grzeczna jak urocza?
 
dzięki ciesze sie bardzo justynka ze sie podobały..mama znow nakupila ciuszkow dla dziewczynek jakis fajnych i mowila ze moze wam sie jakies spodobaja ....musze tylko naładowac baterie do aparatu i wrzuce fotki :)
 
reklama
hej dopiero wrzuce bo musze im zdjecia porobić :)) ale mysle ze dzis lub jutro sie pokazą :) wtedy wam wysle linka do picassy :-)
 

Podobne tematy

Do góry