reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Piękne brzuszki dziewczyny :-)
U mnie tak szybko nie wyskoczy, bo mam trochę nadwagi. Startuję z wagą 64 przy wzroście 157 :-(
Ae przez te mdłości i tak mam 2 kg na minusie. Postaram się tego tak szybko nie nadrobić :-)
 
a ja prawie w połowie 10 tygodnia i nic nie widać. Na wadze poleciałam przez nudności i jadłowstręt, tylko jak dotknę brzucha to da się taką kulkę twardą wyczuć :)
 
a ja prawie w połowie 10 tygodnia i nic nie widać. Na wadze poleciałam przez nudności i jadłowstręt, tylko jak dotknę brzucha to da się taką kulkę twardą wyczuć :)

jeny, zazdroszczę

ja juz mam brzuch jak w 5 miesiacu







ale mysle ze jak narazie to tylko tłuszcz :-/

na wage nawet nie wchodze. czuje sie tak grubo, ze nie mam ochoty nigdzie wychodzic
 
Shalimar zastanawiałysmy sie co sie z Toba dzieje.
Powiedz skad taki brzuch????:szok::szok::szok:
ja zaraz kolejne dolki zaliczac bede bo u mnie nic a nic nie widac:-:)-:)-(.
Nie to zebym odrazu chciala brzuchata chodzic,ale kazdy powod do dolka jest dobry:eek:
 
Na tym etapie ciąży to nie jest brzuch ciążowy, nasze macice są u niektórych ( zwłaszcza pierworódek) tuż nad kością łonową więc są jeszcze maciupkie. Ja w pierwszej ciąży startowałamz dużą niedowagą ( 170/46) i dokładnie widziałam jak ten brzuszek a raczej macica rośnie. Dopiero w 20 tygodniu miałam minimalne zaokrąglenie, minimalne. W ciąży natomiast już od pierwszych tygodni jest tak, że : zaparcia, duży obiad, jakakolwiek treść przewodu pokarmowego wypycha brzuch do przodu bo mimo że macica mała, to jednak większa i te narządy szukają dla siebie miejsca. Ja też teraz miewam taki brzuch jak niektóre z Was ale to nie jest macica:(
Oczywiście różnie to bywa u każdej, ale niewątpliwie brzuszek ciążowy to tylko i wyłącznie powiększająca się macica. W 12 tygodniu osiąga etap tuż nad wzgórkiem, w 16 w połowie miedzy pępkiem a łonem, w 20 do pępka.I mi np do 20 tylko rosła wzwyż, nic w przód:( Teraz chciałabym szybciej mieć tego brzucha.
 
woow :-D bruszek super, niema sie czego wstydzic !! :-)

i nie znam sie ale nie wydaje mi sie ze to nie jest ciązowy brzuch.. shalimar była bardzo szczupła stąd szybko te efekty :)
 
mi waga znowu poleciała w dół ;) maleństwo robi z mamy laskę ;) ale ja naprawdę mam z czego jeszcze spaść ;) startowałam z wagą 91,5 przy wzroście 170 :) Może uda się setki nie przebić ;)
 
reklama
Dopiero Antar poruszyła temat, który chciałam ja poruszyć. Cóż, ja też mam brzuszek - tyle, że kiedy pozwolę sobie na salwę bąków, zmniejsza się ;) Mam okropne wzdęcia. Ale fajnie jest mieć brzuszek :D Na początek chociaż taki ;)
 

Podobne tematy

Do góry