reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Dziewczyny wspaniale brzuszki, wszystkie bez wyjatku I kazdy na swoj sposob inny
icak naprawde maly masz brzyszek
mam wrazenie, ze twoje dziecko stoi nabacznosc w twoim brzuchu. Hehehe
gosiaczek nie przejmyj sie. Ja wogole nie mam pojecia ile moje dziecko
mierzy czy wazy I sie nie martwie. Jak by bylo cos nie tak napewno lekarz by to zauwazyl. A mierzy Ci lekarz dlugosci macicy??
icak ja tez chodze na manicure, bo
moj maz powiedzial, ze nie bedzie sie w to bawi, woli
mi na to dac i miec swiety spoko
Anapi ja tez z checia bym ja juz zobaczyla bez patrzenia w lusterko. Hehehe
 
reklama
Kati dziękuję
Anapi to fakt :-D:-D a ja tu stopy chce podrasować, trzeba lepiej jakiś brokat rzucić na wiadome miejsce... :-D
Nadzieja tez mi sie tak wydaje :-D bo on piłki nie przypomina, bardziej arbuza na maxa rozciągniętego w pionie
 
No ja muszę sobie ogarnąc honeymelon'a... na arbuzy w PL za wczesnie i są niedobre i nie pachną arbuzek tylko trawą :p Ale honey melon ZAWSZE JEST PYSZNY !! :D
 
Anapi ananas za mną też już od dawna łazi, ale ostatnio jak byłam w sklepie to taki świeży kurcze kosztuje (za sztukę) 8,99zł :/ w tym pozku z cenami trochę przesadzają !! Już Honey Melon tańszy bo kosztuje only 6,99zł a jest większy i pyszniejszy i MNIAAAAAMMMMMM... Chyba zaraz pocisne do tesco :D :p
 
Anapi ananas za mną też już od dawna łazi, ale ostatnio jak byłam w sklepie to taki świeży kurcze kosztuje (za sztukę) 8,99zł :/ w tym pozku z cenami trochę przesadzają !! Już Honey Melon tańszy bo kosztuje only 6,99zł a jest większy i pyszniejszy i MNIAAAAAMMMMMM... Chyba zaraz pocisne do tesco :D :p
To ja kupilam na promocji w moim sklepie (tzn tam gdzie pracowalam) za 0,99centow. Czyli bardzo tanio, zwlaszcza za takiego kolosa. Melony tez uwielbiam, ale kosztuja ok 1,7€ i sa mniejsze, ale do jednych z najdrozszych u nas owocow naleza jablka 1,99€ (juz sie bardziej oplaca mango, pithaya, czy inne egzotyki)
 
reklama
No co ty mówisz, że jabłka takie drogie u was?! A czemu tak? Droższe niż w polsce!! Ale za ananasa 99centów to kozak !! :) Cena bardzo ładna :) Ja kocham wszelkie owoce... banany, arbuzy, melony, pomarancze, truskawki, maliny i znów arbuzy :D
 

Podobne tematy

Do góry