reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Larvunia, ślicznie brzuszek rośnie !!! ... u mnie na razie nie ma się czym chwalić :-(brzuchol jaki był, taki jest (no może wieczorem troszkę wzdęty):dry: i waga ciągle w miejscu :tak:
Nadzieja, nie nastawiaj się, że 75 to max, bo różnie może być ... mi w pierwszej ciąży 0,5 kg na plusie pojawiło się dopiero ok 17 tyg ... już się cieszyłam, że uda się nie przekroczyć 10 kg na +, ale potem poleciało lawinowo ... w sumie 15 kg ... nie wiem, w co to poszło, bo nie było specjalnie widać ani po mnie ani po brzuchu ;-)
wiadomo, że 30 kg to już baaardzo dużo, ale mam koleżankę, która przytyła 36, chociaż uważała ... 10 miechów po porodzie i nie ma śaldu po ty kg :tak:
poza tym karmienie działa cuda !!! więc jak zamierzasz karmić nie masz się co martwić o dodatkowe kg ;-)
 
reklama
larvunia brzuchl godny 4-go miesiaca.

A macie wrażenie że czasami te brzuch sa wieksze a czasmi mniejsze.Ale nie mysle o rannym brzuchu i wieczornym ,mysle roznicy miedzy dniami.Np.dzisiaj wiekszy jutro jakby mniejszy.
 
Larvunia....brzucholek śliczny
Tusen....też mam takie wrażenie ale to chyba zależne jest od tego w co się ubiorę...
 
matko wszystkie jestescie takie chudziny !! ja t osie wstydze pokazac bo mam wrazenie ze przy was wygladam jak waleń jakiś :p
 
Larvunia piekny brzusio! Mój jest chyba podobny. :)

Tusen, zdecydowanie tak mam! Mam wrażenie, że pod wieczór brzuszek robi się większy, ale czasami cały dzień bluzka za mała a na drugi dobra. Dziwne:)

Aestima ja z kolei zawsze ważyłam bardzo dużo - nieproporcjonalnie dużo do tego jak wyglądała. Pamiętam bardzo wiele takich epizodów np u higienistki w szkole, która kazała mi wchodzić kilka razy na wagę, bo nie mogłam uwierzyć, że ważę tak dużo:) Robiłam kiedyś takie pomiary "zawartości" ciała i wyszło mi, że mam niezwykle rozbudowaną tkankę mięśniową. Nie wiem czemu, bo jakoś specjalnie nie ćwiczę, ale rzeczywiscie wszyuscy w rodzinie jesteśmy bardzo silni i mocni, co niekoniecznie przekłada się na taki wygląd:)
 
Trschka, ot zagadka rozwiązana- ja nie mam ani jednego mięśnia!:) Taki ze mnie słabeusz, że szok. Pewnie dlatego tak mało waga zawsze pokazywała:)
 
reklama
hehe, moja mama do dzisiaj wspomina jak na wf w szkole nauczyciel chciał, żeby reprezentowała szkołę w pchnięciu kulą... Mama była chudziutka ale naprawdę silna! I oczywiście nie chciała się zgodzić, bo stwierdziła, że to obciach. W tamtych czasach to szok, prawie oblała klasę przez ten wf, hehe:)
 

Podobne tematy

Do góry