reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Kochana to ty nosisz dwa bąbelki pod sercem, a ja jednego szkraba i mam już +10... zazdroszcze dziewczynom co przytyły 4 kg... jak wy to robicie??? Prosze mi powiedzieć???
ja miałam na ostaniej wizycie +4 kg,ale żeby jakoś szczególnie dbać o diete to nieeee.ja jem wszystko co popadnie i to w podwójnych ilościach.po prostu taką mam budowę i już.brzuch tez w zasadzie mam mały90 cm w obwodzie na wysokości pępka.

siara mi nie leci i wcześniej też nie leciała,ale później miałam duuuużo mleka.jak karmiłam jedną t z drugiej mi tryskało pod kątem prostym:-D,musiałam pieluchę podstawiać i była nieźle zmoczona,albo jak brałam prysznic i się nachyliłam to z obydwóch mi leciało.
 
Z tego kalkulatora wychodzi, ze teraz powinnam wazyc od 55 do 59kg, a waze 58,5 wiec wszystko w granicy (chociaz tej gornej), w poprzedniej ciazy na koniec mialam 65kg, kalkulator podaje to jako maksymalna wage, hehe, mam nadzieje ze tym razem nie przekrocze tego.
 
Ja też w normie...w poprzedniej tez w normie jak się okazuje byłam...a więcej przytyłam, ale mniej ważyłam na początku
 
a ja mimo, że w normie się mieszczę, to z dnia na dzień coraz bardziej ociężała jestem...i skopana dziś wyjątkowo, co za dziecko;-)
 
Według tego kalkulatora przytyłam za mało a i tak czuję się jak słoń. Jestem w 30 t.c. a wychodzi mi z tych wyliczeń max 28. Mam problem, żeby z boku na bok się odwrócić, brzuch mi zasłania schody, nie mogę się schylić, żeby buty zawiązać. Nie wiem na ile ta moja waga jest adekwatna, bo przed samą ciążą brałam hormony i bardzo mnie napompowały. W pół roku przybyło mi z 10 kg, które mogły po prostu spaść i w ich miejsce weszły kilogramy ciążowe. Nogi, plecy, ramiona, wszystko schudło, tylko brzuchal rośnie.
 
reklama
dziewczyny ja mam +6 kg i jak gadam z moimi koleżankami-mamami to one wszystkie mi mówią że albow normie albo mało - zależy która sie wypowiada :biggrin2:

Ja normalnie jem, nawet z czekoladą przesadzam - bo uwielbiam :biggrin2:, i tyle przytyłam. To chyba zależy indywidualnie od każdego organizmu.
edit:
a według kalkulatora mam za mało o 1,5 kg!!!!!!!!!!
 

Podobne tematy

Do góry