reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Ja wg mojej wagi domowej mam +6kg a wg ginka która zawyża, ale tą wpisuje mi w kartę ciąży +8kg więc bez tragedii, ogólnie rośnie mi tylko brzuch, na twarzy rękach i nogach dalej jestem zasuszona, taki metabolizm po porostu ale i tak jest mi strasznie ciężko, o wiązaniu butów nie ma mowy, ja skarpetek wieczorem zdjąć nie mogę :) a jeszcze prawie 3 miesiące i będzie tylko gorzej....
 
reklama
Ja normalnie jem, nawet z czekoladą przesadzam - bo uwielbiam :biggrin2:, i tyle przytyłam. To chyba zależy indywidualnie od każdego organizmu.
Ja też je normalnie plus też czasami sobie popuszczam - wczoraj dla przykładu jadłam biszkopty maczane w nutelli, poszła 1/4 największego słoika i pół paczki biszkoptów :)

Wg kalkulatora jestem na dolnej granicy dla 28 tyg.
 
Ja niestety nie mieszczę się w normie tego kalkulatora :-( Powinnam ważyć między 69,5-72,5 a ważę 73 :wściekła/y:Obawiam się ,że przekroczę normę w 40 tygodniu bo mam do 77,4 kg
 
katamisz e tam, tylko 0,5 kg więcej masz, to się nie liczy. Tak jakbyś wypiła dwie szklanki soku:))

Masz w sumie rację to niby tylko 0,5 kg ale wez pod uwagę ,że przede mną 10 tygodni a maleństwo zacznie przybierać na wadze najwięcej teraz więc nie możliwośćią dla mnie jest zmieścić się w tej normie do 77,4 kg w 40 tygodniu!!:zawstydzona/y:Chyba ,że nic nie będę jadła...

Dodam ,że wczoraj lekarz mnie pocieszył bo od ostatniej wizyty przytyłam tym razem tylko 2 kg - mówił ,że bardzo dobry przyrost wagi.
 
Ostatnia edycja:
katamisz to znaczy, ze kalkulator jest źle przemyślany, bo skoro mieścisz się w normie teraz (nawet jeśli to górna granica) a nie ma szansy na zmieszczenie się w ostatniej granicy to chyba coś jest nie tak, nieprawdaż? :)
 
katamisz to znaczy, ze kalkulator jest źle przemyślany, bo skoro mieścisz się w normie teraz (nawet jeśli to górna granica) a nie ma szansy na zmieszczenie się w ostatniej granicy to chyba coś jest nie tak, nieprawdaż? :)

Zdecydowanie !!! :*:*
Dzięki zmieniłaś mój tok myślenia!!
 
reklama
Gosia kalkulator jest raczej orientacyjny i odzwierciedla większość przypadków(pewnie te książkowe), zawsze znajdą się wyjątki i Ty z pewnością do nich należysz:-D
 

Podobne tematy

Do góry