reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

IMG_5104.jpgMoja armata 24+2 :-D
 

Załączniki

  • IMG_5112.jpg
    IMG_5112.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 56
reklama
forever no co Ty wymyślasz??? A tak odnośnie jedzenia to ostatnio moge jeść tylko małe porcje bo większe kończą się mdłościami, a nawet wymiotami :eek: Tak chyba miało być na początku?

Mi się wydaje że teraz jest to spowodowane powiększającym się brzuchem, który wypełnia przestrzeń jamy brzusznej, spychając narządy, m.in. żołądek do klatki piersiowej, gdzie jest coraz mniej miejsca, więc i żołądek nie może się tak rozkurczać, jak kiedyś, stąd objawy, o których piszesz - kiedy chcemy napchać tam za dużo - a nie ma miejsca - żołądek się buntuje, bo nie ma innego wyjścia ;-)

A jakie są objawy zgagi ? Ja ostatnio czasem czuję jakby pieczenie w gardle, którego to uczucia nigdy wcześniej nie doświadczyłam :eek:.

Też wcześniej nie znałam tego uczucia. Zaczęło się od nieprzyjemnego pieczenia w gardle, a w najgorszych przypadkach piekło i bolało w całym przełyku i bolał żołądek :baffled: Niefajnie...

Nadzieja,
śliczną masz armatę :-D
 
ja-zolza wiem, że to od powiększającego brzuszka, tylko ja tak potrafie mieć po naprawde niedużych ilościach jedzenia. Czasem na obiad nie moge zjeść jednego kotleta i troche marchewki. Zdrugiej strony może to dobrze...
forever dokładnie tak jak pisze ja-zolza takie nieprzyjemne pieczenie-palenie zwykle po smażonym lub słodkim. Mi zgaga już mineła, a na początku ciąży rennie nie odstępowałam na krok.
nadzieja super brzuszek :-)
 
nadzieja, brzuszek super, raczej bym nie powiedziała że ogromny, sama mam podobny

ostatnia depilacja była pierwszą "na czuja", ale dałam radę;-)
 
nadzieja brzuszek śliczny ale ja też nie powiedziałabym żebyś miała armatę...zgrabny i ładny jest nie wiem czego od niego chcesz:tak:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry