reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

eva widzę, że z ciebie kolejna super laska na naszym forum! Świetnie wygląda twój brzusio, okrąglutki i tak fajnie sterczący do góry a reszta szczuplutka:)
 
reklama
No, faktycznie brzuszek mi specjalnie nie przeszkadza. W niektórych ubraniach jest praktycznie niewidoczny. Ale nie wiedzieć skąd mam + 9 kg. :eek:
 
forever jestem w szoku i wciąż nie dowierzam ,że w 25 tygodniu mozna mieć tak malusi brzunio!!!:szok:Zazdroszczę Ci kurcze.To naprawdę zdjęcie z dzisiaj??? :szok:
Ja miałam taki maleńki w 10 tygodniu chyba a pózniej powolutku zaczęło wywalać...

eva Twój brzuszek też malutki i zgrabny jak na 26 tydz
 
Katamisz, naprawdę :tak: Dokumentuję mój brzuszek co niedziela od 14 tc. Weź pod uwagę, że to mój pierwszy raz.
 
Ostatnia edycja:
Forever, eva - no.. ja też Wam zazdroszczę zgrabnych brzuszków...

zolza - fantastyczne to zdjęcie Edgarka w pasku.. szczególnie to pierwsze mnie rozbraja..
 
Nutria :-) :-) :-) to pierwsze jest z pierwszego grudnia - już nieaktualne, ale mnie też się strasznie podoba - dlatego je trzymam :-)
 
Brzuszek rośnie, dzidzia kopie w żebra, czas wstawić kolejną fotkę...26 tydzień
kolaż ciąża.jpg
 
reklama

Podobne tematy

Do góry