reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Katamisz
i jak wysoko, sliczny okazały bardzo ;-) ile cm ma w obwodzie?
moj jeszcze utrzymuje sie nisko :-(, ale dostrzegam powolne jego podnoszenie :tak:
w zasadzie twoj jest starszy o 2 tyg
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-)
A w brzuszku mam w obwodzie ok 100 cm myślę bo tydzień temu się mierzyłam to tak jakoś miałam 98 cm :-)
Tunikę kupiłam jakiś czas temu na allegro.Bardzo wygodna i rozciągliwa, posłuży jeszcze troszkę:-)
Powiem Wam ,że kształt brzuszka mam inny niż w pierwszej ciąży.Mam zdjęcia tamtego brzuszka i tamten był bardziej okrągły a ten robi się szpiczasty taki piłkowaty...
 
w żadnym wypadku nie jestes poszkodowana :-) mam identycznie, tylko ciemnej linii jeszcze dobrze nie widac, ale taki maly cien jest
no ale wlochy na brzuchu to rosną jak rzeżucha :-D:-D dobrze ze białe, ale coz wszystko przede mna - moga jeszcze i zciemniec heheheh
Gosia,ale przez to że jestem brunetką to rosną mi na brzucholu takie trochę ciemnawe włosy :wściekła/y:

Fajna sukienka i fajna tapeta, początkowo nie wiedziałam która to Ty;)))

A brzuszek fajny - akuratny:) I cycek też fajny:)
W pełni się zgadzam :tak:
 
saffi ja mam kilka czarnych włosów na brzuchu!!!:szok: Właśnie 2 minuty temu z mężem go oglądałam...masakra powoli zamienia się w męski brzuch...:szok:

A co do cycków to dzięki za komplementy ale na zdjęciu z bliska są w miarę ok a w rzeczywistości zdecydowanie nie proporcjonalne do moich rozmiarów...niestety za małe :-(
 
Katamisz to samo o swoim brzuchu pomyślałam. Fuj, nieestetycznie to wygląda, mam nadzieję, że te włosy po porodzie znikną.
 
reklama
Muszą, cholera, bo ja mam paskudne, ciemne i długie - irokez mi się robi :crazy:

Ja też...masakra jakaś.Wczoraj złapałam nozyczki i przystrzygłam je trochę:-D Miałam takie 3 długie czarne i sztywne!!Najgorsze ,że to jest pamiatka z pierwszej ciąży...normalnie biorę pensetę i je wyrywam ale teraz z racji ciąży je obcinam :wściekła/y:
 

Podobne tematy

Do góry