reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków

Moja Michalinka ;) Sama nie wierze,że to ten sam chudziutki wcześniaczek ;)
_MG_3545.jpg_MG_3543.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
dali sliczny Maluszek!
Jagienka, mam identyczny bujaczek. W pierwszej chwili myslałam, ze to zdjęcia mojego Antka :laugh2:
maaga piekna blondyneczka!
silentenigma - jaka piękniutka i wesolutka!

Gratuluje wszystkim mamusiom wesołych pociech!:happy:

Dali jak sie chustuje? Lżej niż w nosidłach( nie wiem czy masz porównanie?).
ja czekam na swoja i zobacze z czym to się je. Ale pokładam wielkie nadzieje w tej chuscie.
matko,a le ta Twoja dziewczynka sliczne polichy ma! az serce rosnie jak sie na takie Maleństwo patrzy :laugh2:
 
Patisa-pultochy to jej czasem zwisaja niżej niż broda jak leży na brzuchu hahaha.a chusta super (dopiero testujemy),nosidlo tez mam i w sumie tez dobre....ale w chuscie dzidzia jest do ciebie przytulona bliżej cialka mamusi,i to takie bardziej naturalne.
A czy lżej ? Nie wiem wiesz chyba i tak i tak cieżko .
 
viki wymiata...i jakie ma sliczne niebieskie oczka.
a ona juz tak ładnie siedzi sama?
 
w krzeselku siedzi,i takim do karmienia tez,generalnie jak ma podparcie posiedzi sobie chwile albo raczki do przodu oprze i tez siedzi :) ale nie jest to zbyt dlugie siedzenie na to jeszcze ma czas;-)
 
reklama
Do góry