reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków

IMG000013.jpg
Chciałam pokazać moją Dzidusie..zdjecie z kamerki ale najnowsze...pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG000012.jpg
    IMG000012.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
reklama
mama2011 Śliczna córeczka!!! Gratulacje z całego serca, dużo zdrówka dla córeczki , niech rośnie śliczności malutkie ;-)
 
mama2011 gratuluję z całego serduszka-śliczna księżniczka :tak:
Dali-Weronisia przesłodka!! Ma takie same pucki jak moja Laura :-D I gdzie ona za duża? :eek: Jak zrzucę zdjecia z komórki to sobie porównasz
 
Ostatnia edycja:
Hahaha jagienka szkoda ze ja sobie chłopców wcześniej nie sprawialam ,byłoby mi o lżej ...hahaha.a normalnie puciochy(tudzież buły) takie same jak u mojej ,przeslodka Laura,w ogole bardzo ładne imię .zgraj te z komórki tez koniecznie.no ostatnio sie dowiedziałam ze koleżanka Weroniki o 2 miesiące starsza waży tyle samo...(ale to sie chyba nie liczy bo ta mała tylko na cycu)
 
reklama
Do góry