reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

oj Gazelaczek a mi sie wydaje ze masz taki jak ja:) nawet jak pokazywalam mojemu kochanie fotki to pow ze mam podobny ja mam 84 cm pod pepekim wlasnie sie mierzylam hehe:)
buziaczki
 
reklama
hih a ja mam 84 cm a moj sie tylko smieje ze zaniedlugo bede taka prosta ze w brzuszku tyle samo co w piersiach ze 90- na 90 i juz mowi do mnie slonik :p moja przyjaciolka miala taki brzuszek jak ja w 26 tyg..obecnie jest juz 5 dni po terminie ale wiem ze strasznie ja wybilo od 34 tygodnia........
na kiedy masz termin Gazelaczek ??bo ja na 8 lipca ale ginekolog mowi ze moze byc tydz wczesniej....no zobaczymy:)
 
A mi mowia, ze mam maly brzuch, choc ja uwazam, ze wcale tak nie jest bo pod pepkiem sobie mierzac mam 98cm. No a przed ciaza mialam 60-62cm no to chyba mi sporo urosl. pozatym wszyscy mi mowia, ze ja to chyba niedlugo rodze bo mam tak nisko, ale ja caly czas tak mam.
 
a to tam sa nasze dziewczynki - na "brzuszkowym'. No, no, no sliczne jestescie i takie dziewczece. Wzorowo wygladajace przyszle mamusie. :)
 
A to mój brzusio 31 tydzień - dzisiaj zrobione.
normal_Resize%20of%20brzuch-31.JPG
 
frida27 chyba masz taki brzusio jak ja:p:D
ja mam 84-85 cm pod pepkiem ty pewnie podobnie :)buziaczki:0 tyle ze ja mam tydzien za toba:)
 
ja tez nie utylam mocno, ale brzuszke juz ladniutki okraglutki (bede musiala zmierzyc), ale na razie jeszcze nie moge sie nim nacieszyc i wcale nie brakuje mi waskiej talii, jeszcze ja bede miala, a taki brzuszek juz niedlugo... hihih
 
W zeszlym tygodniu sobie odpuscilam ;) ;D,ale w tym nie podaruje ;) ;D ;D 29/30 tc.
 
reklama
Do góry