reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

no to i ja sie dolanczam :) Piekna przyszla mamusia. Ale Nianiu masz sliczne ciuszki i widze, ze masz dobre zrodlo ich nabycia. U mnie w miescie nie ma takich sklepow niestety i chodze jak szmaciara ciagle w dresach. No i jeszcze dodam, ze masz piekny dekolcik, az ciezko oderwac od niego oczu :D Czy taki piekny ponetny to zasluga ciazy?
 
reklama
Dziewczyny właśnie oglądnęłam waszą galerię
Wszystkie wyglądacie super
szkoda że ja narazie nie mam możliwości wklejenia swojch zdjęć
 
hihihihii o tak to zdecydowanie zasługa ciąży :-)
A ciuchy? Paradoksalnie im dłuzej jestem w ciazy tym chetniej próbuje sie wcisnac w normalne ubrania. Ale wbrew pozorom wcale nie mam wypełnionej ciuszkami ciazowymi szafy. Kombinuje jak moge z tego co mam.
Kilka podstwowych rzeczy i tyle.

Klaniam sie Wam nisko dziekujac za wszystkie słowa.
To naprawde pomaga :-)
 
oj widac ze mam brzunio na tej 3 fotce gdzie stoje z moim kochanie kolo kucyka:)
hmm no a brzuszek narazie mam malutki tak mowia....chodz jak ja sobie pomysle jaki ja miaam plaski he:)
mam 84-85 cm pod pepkiem:) moze mi tak strasznie wybije do przodu pod koniec:)
narazie zgrublam 6 kg:0to chyba malutko zobaczymy jak bedzie dalej:)
pozdro:)buzka
pozatym "gazelaczek"Ty tez masz chyba malutki jak tak widzialam fotki:)
 
reklama
Do góry