reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
nie wpadam za często, ale staram się czytać co u Was Kochane :)
a tu Xavuś dziś :)

P190211_10.56.jpg
 
Jak przynieśli mi Cypriana w szpitalu, to obecni wtedy rodzice i siostra jednocześnie - "ooo, mały Bodzio" :-D (mąż znaczy się;-) ) Ale tak naprawdę do tatusia podobny jest tylko z linii ust, a reszta - wykapana mamusia:tak:, a im starszy tym bardziej do mnie podobny:-)
Asia - masz ślicznego Jasia, taką ma milutką buźkę;-)
Renczysia - twój Miki jak zwykle wymiata, zastanawiam się czy wierzysz w ten przesąd żeby nie obcinać włosków do roku, a jeśli tak, to jestem ciekawa jaką fryzurę będzie miał na 1. urodzinach? :shocked2::laugh2:

Nawet nie wiedziałam,że taki przesąd jest :),a włoski hm... zobaczymy pewnie ni będę ich ruszać jak na razie,zresztą niedługo się wytrą :-(
Ainah,Kicia Super chłopaki :)
 
heja... a szkoda że nie miałam wcześniej tyle czasu by tu słodkości pooglądać teraz chyba nie nadrobię, ale z tych ostatnich stron co obejrzałam to stwierdzam że wszystkie bobaski to taaaaaaakie słodziaki
ainah, kicia, renczysia, asia no i inne mamusie chłopaczków, już widzę że nie mam co się martwić że moja panna będzie miała problem z wyborem przystojniaka, a mamusie dziewczynek to chyba będę wołać do siebie na mazury na rewię mody naszych laseczek :)
 
Nawet nie wiedziałam,że taki przesąd jest :),a włoski hm... zobaczymy pewnie ni będę ich ruszać jak na razie,zresztą niedługo się wytrą :-(
Ainah,Kicia Super chłopaki :)
to już zaczęły mu sie wycierać te włosiska :sorry: bo jak nie to jest duże prawdopodobieństwo że tego nie zrobią z Amandzią tak miałam czuprynka gęsta urosła bez wycierania ;-) za to u Martyny już widać łyse kółko z tyłu:confused2:
 
reklama
Oto moje panny dla porównania;-)
Obie trzy dni przed skończeniem dwóch miesięcy (pierwsza Amandzia druga Martynka)
IMG_5809.jpgIMG_1966.jpg

i jeszcze trochę :rofl2:
IMG_2112.jpgIMG_2048.jpgIMG_2079.jpgIMG_2033.jpg
 
Do góry