reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

joamar śliczna Madziuchna! Szkoda, że zdjęcia nie można powiększyć.
gufi cudna jest. Wydaje mi się, że ma Twoje oczęta.
aluśka obie córeczki są śliczne i faktycznie bardzo do siebie podobne. Tylko Amanda troszkę więcej włosków miała. Cudne królewny.
 
reklama
ewa - jakbym swojego głodomora widziała (tylko trzba by włoski przefarbowac lol). Mój tez "wcina" chustę

joamar - zobaczymy co powiesz za kilka lat, jak Ci taka "gangsterka" z charakterkiem wyrośnie
 
Gufi słodka panienka z Aluni:tak::tak:
joamar urocza ta Twoja gangsterka:-):-)
ewa86 świetna minkę Franek strzelił:tak::-):-)

Ps. Amanda do roczku miała czarne włoski i loki;-) a potem zaczęły jaśnieć i przestały się kręcić:dry: ciekawe jak bedzie z Martyną:sorry2:
o oto moja Amanda jak miała 9miesięcy(08.09.08)
IMG_1301.jpg
 
po oglądaniu tych dzieciaczków - takich słodkości stwierdzam że nawet dukając na diecie nie będzie tak strasznie bo przecież tu tyle dzieciaczków do schrupania! :)
joamar gangsterka w dodatku z pokazanym języczkiem - hehe - to zdjęcie w konkursach na pewno zajęłoby miejsce
olcia, ewa wasze dzieciaczki w chustach wyglądają jak te słodkie przylepki - uwielbiam kangurki z tego względu że one tak swoje dzieciaczki też tulą
aluśka - dziewczynki piękne, mojej córci odwrotnie zaczęły się kręcić włoski od roczku
 
reklama
słodkie dziewuszki
jomar urocza córcia
olcia - przepiękne zdjęcie masz w podpisie
gufi- a Twoje dziecię to tak świadomie tego miśka trzyma???
no i chłopak też bombowy :) - ewa super Franol
 
Do góry