reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
asia widzę że nie tylko Miki Antylopki wiedzie tu prym w bujnej fryzurce:-D słodki Jasiek jak cukierek:*

Antylopka tak mata sie spisuje;-)
 
wielkie dzieki!! pokazw Twoj post mezowi, bo mowi ze po mnie ma tylko charakter...

Bazuję co prawda tylko na zdjęciach, ale na tym ostatnim jest do Ciebie strasznie podobna :)
Ja się za to załamuję coraz bardziej, bo wszyscy mówią, że Franek tylko do Taty podobny. Ech...:( Może będzie chociaż mądry po mamusi ;)
 
renczysia Mikuś chłop jak dąb!! prześlicznie sie usmiecha....
ewa nie przejmuj sie po urodzeniu kazdy mówi że PAulina to wykapany tatus-a teraz juz nie.... więc i Franus tez sie do mamusi upodobnia a mądry to na pewno będzie jak mamusia:D:D
 
Jak przynieśli mi Cypriana w szpitalu, to obecni wtedy rodzice i siostra jednocześnie - "ooo, mały Bodzio" :-D (mąż znaczy się;-) ) Ale tak naprawdę do tatusia podobny jest tylko z linii ust, a reszta - wykapana mamusia:tak:, a im starszy tym bardziej do mnie podobny:-)
Asia - masz ślicznego Jasia, taką ma milutką buźkę;-)
Renczysia - twój Miki jak zwykle wymiata, zastanawiam się czy wierzysz w ten przesąd żeby nie obcinać włosków do roku, a jeśli tak, to jestem ciekawa jaką fryzurę będzie miał na 1. urodzinach? :shocked2::laugh2:
 
reklama
Do góry