reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

Renczysia duzy i fajny chlopczyk.Fajnie wyszedl, jakby chcial sie poboksowac:-)
Ainah sliczny slodziak:-)
Aluska strasznie sa do siebie podobne:tak:Ale Amanda widze na poczatku wloski miala tez czarne i tak jej zjasnialy?Sliczne dziewczyny:-)
Kicia a Xavus to widze, ze juz ci jezyk pokazuje:-DSuper chlopak:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aluśka uśmiech Martynki na końcu powalający!!!:-D cudna! A Amanda to normalnie inne dziecko hehe-tu taka cyganeczka a teraz blondi -szok!!!:-) prześliczne masz córy!

gufi jaka super minka hehe:-) słodziuchna jest Alusia:***
 
Oto moje panny dla porównania;-)
Obie trzy dni przed skończeniem dwóch miesięcy (pierwsza Amandzia druga Martynka)
Zobacz załącznik 329343Zobacz załącznik 329342

i jeszcze trochę :rofl2:
Zobacz załącznik 329345Zobacz załącznik 329346Zobacz załącznik 329347Zobacz załącznik 329348


Aluska superowskie masz te damy :)

Renczysia duzy i fajny chlopczyk.Fajnie wyszedl, jakby chcial sie poboksowac:-)
Ainah sliczny slodziak:-)
Aluska strasznie sa do siebie podobne:tak:Ale Amanda widze na poczatku wloski miala tez czarne i tak jej zjasnialy?Sliczne dziewczyny:-)
Kicia a Xavus to widze, ze juz ci jezyk pokazuje:-DSuper chlopak:-)

aluśka - podobne do siebie cory :) a Amanda taka czarnulka byla, a teraz blondyna!!!

Asia mały bokser mi rośnie :)

a tu moja z wczoraj:
[URL=http://img546.imageshack.us/i/alis.jpg/]
[/URL]

Cudowna kruszynka :)Ach te oczęta:)
 
Gufi śliczna córeczka.
A to moja mała gangsterka:-)
p2170178.jpg
 
Jakoś tak się zawsze składa, że dzieciaczki idą tu grupowo - seria fotek dziewczynek, a potem seria z chłopakami, i znowu dziewczynki i tak dalej....;-)
Teraz mam serię z księżniczkami, wszystkie cudowne:tak:
Aluśka - obie śliczne i podobne do siebie bardzo:tak:
Gufi - śliczniutka, a jak rozbrajająca minka, a ile ma wzrostu?? Już widać, że wysoka będzie (zresztą nic dziwnego):tak:
Joamar - śliczna gangsterka, wygląda jakby tańczyła:-)
 
reklama
Do góry