reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Asja Super dzieciaczki a Maciuś jak wysoko główkę podnosi,mój to leniuch i zaraz wrzucę filmik to zobaczycie co robi jak leży na brzuchu :)

Filmik przeniesiony na zamknięty :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wikunia w makijażu oraz Adaśko w rozmowie z kolegą z lustereczka
 

Załączniki

  • luty 2011 050.jpg
    luty 2011 050.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 49
  • luty 2011 062.jpg
    luty 2011 062.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
Asja Super dzieciaczki a Maciuś jak wysoko główkę podnosi,mój to leniuch i zaraz wrzucę filmik to zobaczycie co robi jak leży na brzuchu :)

Filmik przeniesiony na zamknięty :)
dzięki, szczególnie, że Maciuś wcale nie jest `brzuszkowy` i bardzo nie lubi byc w tej pozycji. Rzadko udaje mu się wytrzymać dłużej jak 5 min:no:

szkoda, że filmik na tajnym wątku :-p
 
asjaa super maluchy:-) Milenka świetna pomocnica ale dziewczynki to sa w raju mając dzidziusia bo mój Wiktor np to mało zainteresowany hehe

Antylopka hehe Wika to niezła artystka:-D a z rozmowy Adaśka z "kolegą" niezle sie uśmiałam:-D

a tio my:)
 

Załączniki

  • Milenka 047.jpg
    Milenka 047.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 43
  • Milenka 060.jpg
    Milenka 060.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 39
  • Milenka 042.jpg
    Milenka 042.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 37
  • Milenka 062.jpg
    Milenka 062.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 39
  • Milenka 069.jpg
    Milenka 069.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 38
  • Milenka 038.jpg
    Milenka 038.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 40
  • Milenka 040.jpg
    Milenka 040.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 33
  • Milenka 029.jpg
    Milenka 029.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
Antylopka - oba słodziaczki:tak:, a Adasia nie chciała pomalować??:-D
Sarka - śliczniutka księżniczka i jakie uśmiechy już rozdaje;-) Coś zmyślasz z tym brakiem zainteresowania - przecież widać tu jaki braciszek pomocny:tak:
 
Sliczne bobasy.A rosna jak na drozdzach:tak:
Antylopka niezla artystka z Wiki a Adas to na narcyza moze wyrasta:-D
Sarka sliczna ta twoja curunia, a te oczka...;-)
A to moj skarb:-)

P2160727.jpgP2170737.jpgP2140721.jpgP2130719.jpgP1180661.jpgP1110636.jpg
 
Antylopka - oba słodziaczki:tak:, a Adasia nie chciała pomalować??:-D
Adaś jest za malutki i nie może jej zabawek - ona mu za każdym razem powtarza, że musi DOROSNĄĆ, aby bawić się jej zabawkami.

sarka - widzę że mata służy niezawodnie:)
asia - moja mama powiedziała, ze jak smerf laluś z tym lusterkiem. Ile włosków... u mojego trzeba z bliska, aby te krótkie białe włoski dostrzec
 
reklama
Antylopka jak Jas wyskoczyl z brzucha to ja sama bylam zdziwiona iloscia wlosow, bo Adas to tez byl prawie lysy:tak:
 
Do góry