reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czerwcowych maluszków

Sunshine - nurek pierwsza klasa! zabawa z królikiem pewnie była super!!

Butterfly - minka na pierwsze focie ko(s)miczna ;-)

Paulina - ale Ethan jest do Ciebie podobny!

Rysica - wampirek ma fajnie podciętą grzywkę ;-) no i oczęta nadal wielką zagadką.

hatszept - tęsknimy!! :-) śliczny Pe!

Kasienka - doroślak z tego naszego Nikosia!
 
reklama
Zobacz załącznik 549731Rysica -jakie ona ma cudne włoski, a moja taki łysolek
Sunshine -widac że dumna z siebie . Śliczna :)
hatshept- no powiem ci że z niego to niezły przystojniak będzie. Piękne oczy ma :)
kasienka Nikoś normalnie jest super . Nie moge sie nadziwic jak mu szybko wszystko przychodzi.
A tu moja łysa księżniczka. Pocieszam się że później będą bujne i piękne włosy. Jak u mojej starszej córy :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 59
  • image.jpg
    image.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 56
  • image.jpg
    image.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 48
golden napisalabys co na glownym od siebie bo tesknimy! zdjecia wrzucasz regularnie ale zeby napisac co u was to juz ani mru mru ;-)

lysolka jest liczna!
 
goldenlucy - ale ona ma piękne te oczyska!!! i taki nosek zgrabniutki! ach!
ale kask to jej zdejmij :p dziecko musi wyrobić sobie odruch ochrony głowy :p a włoski jej urosną! :D

moja już chodzi przy chodziku-pchaczu jeździku znaczy się :p dzisiaj dopiero wpadłam na to, żeby ją przy nim postawić i pooooszła aż się za nią kurzyło

[video=youtube;DEJ4e7TWZAI]http://www.youtube.com/watch?v=DEJ4e7TWZAI[/video]

a jak gdzieś utknie to jaki lament! olaboga!!!!!! jakby jej się krzywda działa :p nerwuska mała :p
 
reklama
Do góry