reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria czerwcowych maluszków

Ale jesteś ładna! I szczupła (zazdroszczę, ja po ciąży nadal z 8 kg in plus :zawstydzona/y:). Mały przesłodki, takie "dorodne" , zdrowe dziecko ;-)
 
reklama
DSC08446hag.jpgDSC08491.jpg

Na molo w Gdyni dziś się chłopak tak wywietrzył że spał 4h ciurkiem :)
 
Kamila ale Milan się genialnie śmieje na tym pierwszym zdjęciu! :-)

Gkvip Mia ma słodką opaskę :) Ładnie wyglądacie we trójkę, kryzys zażegnany? :sorry:
 
December - ale Boro jest fajny :) i super macie widoki na molo :)

Kamila - cudne zdjęcia!!! A Ty wyglądasz jak nastolatka!!! pozazdrościć!!!

gkvip - Mia jest cudna!!! Nic dziwnego, że ludzie nie mogą powiedzieć, czy do Ciebie czy do męża podobna, bo jest Waszym totalnym MIXem!!! Brwi po Tatusiu, nos po Tobie, to się rzuca w oczy ! :)

Iwon - wrzuć jakieś fotki swojego brązowookiego przystojniaka, niech się chociaż napatrzę na piękne brązowe oczy... ;)

a to Monisia ;)
oczy dalej szare, więc kolor będzie dla mnie niezłą niespodzianką, bo teraz to już się może chyba w prawie wszystko zmienić - turkusowy, szary, zielony, miodowy? no ciekawe...

DSCF0011.jpgDSCF0012.JPGDSCF9358.jpg
a to jakby ktoś się zastanawiał po kim moje dzieci mają proste brwi ;P
DSCF0012.JPG
to ja jak miałam jakieś 16 lat - zanim wyregulowałam sobie brwi hehehehehe
czasem żałuję, bo teraz mówią, że dzieci do męża podobne...
 
Rysica a o którego przystojniaka Ci chodzi? Młodego czy młodszego? ;) Bo Kornel owszem, brązowooki, ale Julek jeszcze nie :sorry2: Tak jak pisałam, robią mu się już brązowe wokół źrenic, ale to jeszcze nie to :no2:


Faktycznie brwi dzieciaki mają za Tobą! Super wyglądasz na tym zdjęcie z przeszłości ;) Sweet 16 :)
 
reklama
Rysica a o którego przystojniaka Ci chodzi? Młodego czy młodszego? ;) Bo Kornel owszem, brązowooki, ale Julek jeszcze nie :sorry2: Tak jak pisałam, robią mu się już brązowe wokół źrenic, ale to jeszcze nie to :no2:


Faktycznie brwi dzieciaki mają za Tobą! Super wyglądasz na tym zdjęcie z przeszłości ;) Sweet 16 :)

Obydwóch najlepiej!!! :D

żeby tak kolor oczu miały za mną a nie brwi... Akurat brwi u siebie nie lubiłam, dlatego "wyskubałam" :p ehhhh
 
Ostatnia edycja:
Do góry