reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czerwcowych maluszków

P1070950.jpg
 
reklama
Iwon - ale on słodki!!!! Brąz oczka i blond loczki - no genialnie!!! Ale oczka Julka też chętnie zobaczę ;) ja się jeszcze cały czas łudzę, że jednak choć trochę w brąz/piwny Monice oczy pójdą... Bo ma zupełnie inne niż Szymek miał...

Paulina - Ethan tu wygląda jak boss ;] genialna fotka i jego minka ;)
 
Rysica postaram się znaleźć jakieś zdjęcie Jula na którym w miarę ten kolor oczu będzie widoczny...ale ciężko będzie
 
Nie no Iwon, tutaj to wyglądają bezapelacyjnie brązowe! :) Jeszcze mu mocno ściemnieją i będzie miał pewnie czarne węgielki.... więc nie marudź ;P

Moja nie będzie miała brązowych :( a tak bardzo chciałam, żeby miała jak mamusia.... tym bardziej, że Szymek ma jasne... chciałam, żeby było sprawiedliwie ;P

DSCF0017%u00252520%25282%2529.JPGDSCF0012%u00252520%25282%2529.JPG
a tu goło i wesoło ;P
DSCF0018.jpg
 
gkvip - pięknie wyglądacie :tak:

iwon - dwaj łamacze serc rosną :-) chować mamusie córy :-)
Rysica czy to twoja Monisia jest na reklamie konkursu fotograficznego "twój rytuał...." :confused2: ta dzidzi taka podobna :biggrin2:

ponad miesiąc po chrzcinach a my dopiero zdjęcia dostaliśmy :biggrin2: ale wybaczamy bo piękny ręcznie robiony album dostaliśmy :biggrin2:
 

Załączniki

  • chrzest-2.jpg
    chrzest-2.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 58
  • chrzest-4.jpg
    chrzest-4.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 59
  • chrzest-19.jpg
    chrzest-19.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 71
  • chrzest-30.jpg
    chrzest-30.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 54
  • chrzest-31.jpg
    chrzest-31.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 53
  • chrzest-41.jpg
    chrzest-41.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry