reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Justys wcale nie masz malego brzucha, ja mialam mniejszy /w zasadzie niewidoczny/od Twojego w pierwszej ciazy na tym etapie. Wszystko sie rozwijalo w porzadku:tak:
i tak jak Alka napisala ciesz sie, bo chociaz kregoslupa nie masz tak obciazonego;-)bo ja np tez narzekam na okropne bole krzyza;-)
 
reklama
To prawda, każdy ma inny brzuszek i pewnie dlatego jedna ma większy druga mniejszy:)
Już niedługo i was przestanie boleć kręgosłup. Do stycznia szybko zleci:)

 
Justyś:) nie przejmuj się:) ja długo miałam malutki brzuszek, aż wystrzelił mi dosłownie w ciągu tygodnia;P na pokaźnych rozmiarów (zaraz wrzucę zdjęcia):) ciesz się, że kręgosłupa nie obciążasz:)
 
dsc00319nk.jpg


Justyś:) zobacz jak ja mogę wyglądać jak wciągnę brzuch:D:D i teoretycznie dałoby się tak chodzić na codzień:p ale po co?:p

dsc00323ai.jpg


a tak wyglądam na codzień:p
 
reklama
Do góry