reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Powiem Wam ze z przerazeniem patrze na skore...na razie rozstpeow brak ale jak w tkaim tepie pojde to nie wiadomo :) teraz wiadomo skad 6kg na plusie ;) ciekawa jestem wagi moje bejbika :) 24 wrzesnia idę na foto sesję jupi
 
Kurde te Wasze brzusie takie ładne okrąglutkie, a mój spiczasty, jakiś bezkształtny :(

BezBez
 
alez macie slodziachne brzusia wow:-) buziaczki dla każdego z was:-*
ja dla porownania daje takze swoj z 20 i teraz z koncowki 24 tygodnia :-)
oceniajcie czy mi cokolwiek urosło choć mój K. twierdzi że baaardzo:-)
z czego ogromnie jestem dumna:-)koko2.jpgkoko.jpg
 
Alka!!:D ale brzucholek:D:D:D hihi:D synek ma wygodnie:D


Marcia..mi też ostatnio wystrzelił!! wstawię zaraz focie, żeby pokazać:p

Mami:) różnicę widać:):) sporą:) jutro już będziesz miała 25 tydzień ciąży, co oznacza, że za kolejne 5 tygodni będziesz w 30 tygodniu ciąży!! to niewiele ponad miesiąc:D

a mi mama zakupiła dziś 4 mustele na rozstępy, bo w superpharmie była promocja:) i 2 opakowania były za 118 zł!! więc bardzo się opłaca!:) ja mam nadzieję, że te 4 tubki mi już do końca ciąży starczą:) no i zaczynam się już smarować 3 razy dziennie na brzuchu, bo szybko zaczął rosnąć:) w sumie poza brzuchem i cycami to jeszcze nie przytyłam:)
 
reklama
Ale Was wzielo na fotografowanie ;-)
Anisia-super fotki, i brzuszek zgrabniutki ;-)
Mami-urosl urosl bardzo ladny :-)
Marcia- brzuszek juz spooory ;-) Moj przy Waszych wydaje mi sie malutki ;-)
Alka- co Ty gadasz ej ej - bo Maly Cie pokopie ;-) Ladny brzuszek!!!
 
Do góry