reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Śliczne mieszkanka, Dziewczynki. Niektóre to prawdziwe apartamenty rodzinne ;)
Mój brzuchol też już duży, wcześniej był taki mięciutki, głównie tłuszczyk, a teraz zrobił się twardawą piłką, jakby nie mój. W każdym razie zdecydowanie poczułam, że nie mam już nad nim kontroli.. :)
 
Chyba większość mężczyzn lubi takie filigranowe dziewczynki- mojego 2 poprzednie dziewczyny były takie niziutkie. Ja mam sam środek- średnia krajowa czyli 168cm
Fajne te Wasze mieszkanka, u mnie każdego dnia bębenek wygląda inaczej, dziś np chodzę w jeansach sprzed ciąży- tzn były troszkę za szerokie- które miesiac temu były za małe. Dziś są w sam raz, taka niespodziewajka
 
kiedyś się wszyscy ze mnie śmiali, że jak stoję bokiem to tylko biust mi było widać :-D ważyłam 43kg przy wzroście 156 a moje wymiary były 93 60 63 :-) można by rzec że idealne.. hihi tylko one do 170 są hihi :p
 
reklama
Do góry