reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi też sie meszek na brzuchu pojawił - na szczęście jasny, za to na brodzie rosna uparcie dwa włoski i te już niestety jasne nie są więc obczajam tylko czy już się pojawiają żeby szybko unicestwić.
 
reklama
Ale śliczne brzuchatki!!!
Brzuszki cudne a mamusie takie szczupłe jak wy to robicie??
 
Wiem o co ci chodzi, taka ciemna kreska na skórze. Takiej nie mam. Ale to co ją u mnie przypomina to niestety pasek włosów na brzuchu:( Gdzieś w 2 miesiącu mi wyskoczyły, dosłownie z tygodnia na tydzień i to jeszcze takie ciemne. Od lekarza wiem, że to od tej burzy hormonów w ciąży. Mam nadzieję, że znikną później bo jak nie to nie będzie za ciekawie :D

heh... a u mnie pod paseczkiem z włosków jest osławiona linea negra jeszcze:p któraś chce się policytować?:))) a blondyna jestem o jasnej karnacji... w ogóle śmieję sie, że niedługo cały brzuchol mi zarośnie, bo też się pojawia meszek...:) masakra:p
 
Ślicznie te brzuchalki Wam rosną :D Co do włosków na brzuchu to mi też się pojawiły w ciąży. Wcześniej miałam tylko taki jasny, delikatny meszek, a teraz meszek się trochę wydłużył,pociemniał i zrobił bardziej widoczny :szok: Mam nadzieję, że po ciąży to zniknie :confused:

Zrobiłam dziś sobie zestawienie wzrostu Maciusia :-)
11 tydzień:
11 tydz..jpg

16. tydz:
brzuszek 16t.jpg

18 tydz:
18 tydz3.jpg

i dzisiejsze zdjęcie -23 tydz:
23 tydz..jpg
pencil.png
 
Ale śliczne te brzusie wszystkie:) Milusio się ogląda:)
Nice-girl a ten Twój brzusio już jest taki słodki okrąglutki:) bardzo mi się podoba

Jeśli chodzi o meszek to kurcze ja mam to samo, już jakiś czas temu zauważyłam i się zastanawiałam o co kaman, ale na szczęście widzę, że to całkiem normalne:) tyle że też mam nadzieje że to zniknie...
 
A ja mam pytanko:

Jak Wam moje drogie idzie golenie okolic bikini? Bo mnie kiepsko .... haha ... bez lustertka ani rusz! Brzusio juz taki duży ,ze nie widzę swojej myszki.
 
A ja mam pytanko:

Jak Wam moje drogie idzie golenie okolic bikini? Bo mnie kiepsko .... haha ... bez lustertka ani rusz! Brzusio juz taki duży ,ze nie widzę swojej myszki.

hihi ja jeszcze troszkę coś tam widzę, a to co nie widzę to na czuja podążając za palcem... i tym sposobem zacięłam się ostatnio w palec hihih
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry