reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A ja mam pytanko:

Jak Wam moje drogie idzie golenie okolic bikini? Bo mnie kiepsko .... haha ... bez lustertka ani rusz! Brzusio juz taki duży ,ze nie widzę swojej myszki.

Ja jeszcze nie mam tego problemu ale już się zastanawiam co to będzie później :D Pewnie nawet ogolenie nóg będzie sprawiało problem :D Chyba małża do tego trzeba będzie zatrudnić kiedyś :D
 
Jak ogladam awsze brzuszki to mam wrazenie ze mam najwiekszy beben ze wszytskich, bo jak patrze z gory to az strach mnie bierze, a jak w lustrze obejrze to nie jest tak zle z nim...

Co do golenia to ja sobie jeszcze radze siwetnie, a potem to M zatrudnie i tyle:-)
 
Jak ogladam awsze brzuszki to mam wrazenie ze mam najwiekszy beben ze wszytskich, bo jak patrze z gory to az strach mnie bierze, a jak w lustrze obejrze to nie jest tak zle z nim...

Co do golenia to ja sobie jeszcze radze siwetnie, a potem to M zatrudnie i tyle:-)

No to mi nie mów ,ze masz taki duzy brzuch ... kłamczucha :-) Ja mam na pewno większy skoro nie widzę jak się golę.
Zresztą wrzucę dziś jakąś fotkę to się posmiejecie ze mnie :-/
 
No ja muszę przyznać, że mam już problem z zobaczeniem okolic bikinii :sorry2: A ostatnio to brzusio rośnie na potęgę. Zobaczymy czy na kilogramy to się przełoży, bo w zeszłym tygodniu to miałam 3kg na plusie od początku.
 
Za mnie okolicami bikini zajmuje się teraz mój mąż. Natomiast ze zgrozą wczoraj zauważyłam, że tchu mi brakuje, jak obcinam paznokcie u stóp!
 
Za mnie okolicami bikini zajmuje się teraz mój mąż. Natomiast ze zgrozą wczoraj zauważyłam, że tchu mi brakuje, jak obcinam paznokcie u stóp!

bo to takie wyczerpujace zajecie:-D:-Dja wiem ze to nie smieszne, ale strasznie mnie tym rozbawilas:-D:-D
 
Kochane ! Cudne te wasze brzusie - bez wyjątku. !!!! U mnie chaszcze na brzuchu :D i w okolicy bikini też ;)
Jakoś metoda na czuja, mnie nie przekonuje.
Co do pazurków, to ostatni raz zrobiłam sobie french manicure w zeszłym tygodniu.
Później zostanie kosmetyczka :) bo nie dam rady się tak złożyć w pół :-D
 
reklama
Za mnie okolicami bikini zajmuje się teraz mój mąż. Natomiast ze zgrozą wczoraj zauważyłam, że tchu mi brakuje, jak obcinam paznokcie u stóp!

A ja wlasnie na szybciocha robiłam teraz frencha w nogach i kurde brzuchol mi przeszkadzał .... wygibasy porobilam jakies i udalo sie :-). Pazurki pomalowane - będzie spokoj na jakies 2 tyg.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry