reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Penelopa ... ślicznie wyglądasz , tak zgrabniutko :-) . Musialaś byc chudzinką skoro po przybraniu 12 kg wyglądasz tak ładnie. Ja przybralam jeszcze więcej :-( a tez zawsze szczuplutka bylam.
A tak wogóle to masz słodką sukienkę :-) a piesio jaki kochany!!! czy to maltańczyk?
 
reklama
Penelopa cieszę się, że masz takie zdrowe podejście do tematu :) Wyglądasz świetnie i z tym uśmiechem po prostu promieniejesz. Ja mam +11,5 :) i kicham na to.
 
dziękuję za komplementy. zastanawiam się jak to będzie dalej, zdjęcie jest dopiero z 21 tygodnia, teraz mam już więcej brzuszka hihi ... obawiam się że będę miała spore problemy z rozstępami, skoro zawsze byłam bardzo szczupła (takie geny) a teraz tak szybko się wszystko rozciąga.
a piesek to west (suczka), tylko mała jest jeszcze więc nie ma jeszcze typowej dla tej rasy fryzurki.. Sukienka z Carry- może jeszcze takie mają.
szukałam waszych w miarę aktualnych zdjęć. nie znalazłam.pochwalicie się co już "wyhodowałyście"?

p.s. właśnie skończyłam pałaszować golonkę...czas na jakieś ciasteczko. ;P
 
Penelopa wyglądasz świetnie :) i jesteś taka chudziutka :) . Brzusio przepiękny :) a sunia też jest świetna :) bardzo podobna do mojej jak moja była malutka .Teraz juz ma 2,5 roku i wkońcu wyglada jak West :) ,ale z nimi tak własnie jest ze dopóki włosy im nie urosną .
 
Penelopa super wyglądasz. A tak przy okazji ja też dzisiaj goloneczkę na obiad miałam, a potem zamarzył mi się tort, którego dziś niestety nie uda mi się zrobić.
 
A ja dzis zjadlam na obiad: kalafiora, mlode ziemniaki,jajko sadzone, a zaraz potem 2 Michałki, Snickersa a teraz 1/3 słoika oliwek...Masakra jakas!!!

Penelopa - Pozdrawiam Łódź! :-)

:szok:masz kobieto spust, ja na obiad polowy z tego bym nie wicagnela, za to michalkow cale kilo gdybym miala, ale chyba ogranicze troche slodycze, bo jak nie ma to jest okej jakos sobie radze, a jak zaczne...to konca nie widac
 
Penelopa-swietnie wygladasz, gdzie te 12kg ? wszystko chyba w brzucho idziebo raczej spory jak na 21tc.

W ogole mam wrazenie, ze dziewczyny, ktore byly szczuplejsze przed ciaza przybieraja wiecej niz te, ktore byly kraglejsze. Czyli na finiszu wszystkie bedziemy miec te same wskazania wagi:))
Oczywiscie, wiem, ze to nie regula, jest tu kilka chudzinek, ktore na plusie maja tylko 1-3 kg:))

ladygab- co to jest troszke kalafiorka, ziemniaczkow i jajeczko:)) sama chetnie bym to wciagnela:) i czemu tylko 2 Michalki??:)))

A oto moj dzisiejszy brzuszek-finisz 25 tyg. Zaraz po porannym kremowaniu, dlatego taki wypolerowany:)
 

Załączniki

  • 24tc6d.JPG
    24tc6d.JPG
    46,5 KB · Wyświetleń: 86
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry