reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ojoj jakie piękniutkie i zgrabne brzuszki. Kazda z Was super. Moriam ... ale wypucowałaś swój brzuszek.
Co do jedzenie .... to ja mam teraz jakoś tak ,ze wogole jesc mi sie nie chce! Wczoraj zjadlam jedną kanapkę , brzoskwinię, jabłko i wieczorem sałatkę z kurczakiem.... to wszystko przez caly dzień. Dziś jeszcze nic... wcale mi sie nie chce. No ale ja dotychczas przytylam chyba najwiecej z Was - az wstyd sie przyznać , więc moze to jest tak jak pisala lolisza (ze jest częsc kobiet, która najwięcej przybiera w pierwszych dwóch trymestrach a w ostatnim juz nie)... w kazdym razie obym byla w tej grupie, bo chyba skonczę z wagą 70kg :-( a tego bym nie chciala. Jak ja to potem wszystko zrzucę ?!
Własnie co to za dieta , którą poleca smoniq? Nigdy nie stosowalam zadnej diety i nie mam o nich zielonego pojęcia. Help :-)
 
reklama
Sivle a Ty jesteś pewna ,ze w ciązy jestes???? hihi ..... Przecież Ty taka szczuplutka , a brzuszek malusieńki.
Ale Wy jesteście zgrabne!!!! :-)
 
Sivle a Ty jesteś pewna ,ze w ciązy jestes???? hihi ..... Przecież Ty taka szczuplutka , a brzuszek malusieńki.
yyy.... no na 100% ;-) Fakt, że brzucha za dużego to nie mam, ale przytyłam już 8 kilo, więc to nie tak mało. Nie wiem jak wy ale ja liczyłam, że mi chociaż odrobinę pójdzie w cycki a tu nic... :(
 
E tam , moim zdaniem biust masz w sam raz... ale pamiętam , ze jak bylam w pierwszej ciązy to też nic mi w biust nie poszło :-( . Teraz jednak od poczatku biust mi urósł 2 rozmiary takze tyle dobrze :-)
 
Witam! A to mój brzusio!
Przytyłam 9 kg waga wyjściowa to 61 kg a teraz już 70 kg. Co to będzie w 9 miesiacu, aż strach myśleć...

Penelopa-swietnie wygladasz, gdzie te 12kg ? wszystko chyba w brzucho idziebo raczej spory jak na 21tc.

W ogole mam wrazenie, ze dziewczyny, ktore byly szczuplejsze przed ciaza przybieraja wiecej niz te, ktore byly kraglejsze. Czyli na finiszu wszystkie bedziemy miec te same wskazania wagi:))
Oczywiscie, wiem, ze to nie regula, jest tu kilka chudzinek, ktore na plusie maja tylko 1-3 kg:))

ladygab- co to jest troszke kalafiorka, ziemniaczkow i jajeczko:)) sama chetnie bym to wciagnela:) i czemu tylko 2 Michalki??:)))

A oto moj dzisiejszy brzuszek-finisz 25 tyg. Zaraz po porannym kremowaniu, dlatego taki wypolerowany:)

witam,
postanowiłam również pochwalić się moim brzuszkiem. zdjęcie pochodzi sprzed dwóch tygodni :) od początku ciąży przybyło mi już około 12 kilo i czuję się z tym dobrze... choć ostatnio słyszałam pierwszy niezbyt miły komentarz. Byłam na spacerze z psem w getrach i tunice w kwiaty- wzór powiększa. za mną jakaś na oko 15-latka powiedziała do kolegi: " patrz jaki duży tyłek można mieć w ciąży". nie powiem że nie zrobiło mi się głupio.. :) nigdy nie miałam problemu z kilogramami a rzeczywiście mam teraz dużą pupę i brzuch. ale nie przejmuję się tym... będę ewentualnie przejmować się po ciąży. nie umiem się powstrzymać od jedzenia- apetyt dopisuje mi cały czas. jem nawet więcej niż mój partner hihi ;P a mój cieszy się z większych piersi ...w porównaniu z tym co miałam to teraz mam wielkie balony hihi ;P



Zobacz załącznik 262684

Jesli chodzi o brzusie to wspaniale macie! Niektore z nas to juz prawdziwie cierzarne a milo tak sie brzusiem na ulicy chwalic a niektore to widze ze dopiero dochadza do tego stanu :))) Ale brzuszki to naprawde slodkie mamy :)))
Napiszcie morze jeszczeb w ktorym tyg i dniu jestescie i do tego ile macie cm w pempku :)
 
a ja nie chciałam żeby mi w cycki poszło, bo normalny rozmiar to 75D a teraz w 24 tygodniu mam 80E :( boję się co to będzie dalej... chyba namioty będę musiała nosić:-D
 
Hi hi daissy juz se wyobrazam jaka z Ciebie Pamelka :) Ja przed ciaza 80 D teraz tak jak ty 80 E ale uwarzam ze slicznie seksi wygladam :)
 
daissy ja mam dokładnie tak samo :( choc zawsze nosiłam stanik 75d lub e w zalezności od producenta. A teraz część staników jest poprostu za mała. Do dziś pamiętam jak urodził się pierwszy synek to okres ciąży jeszcze nie był problemem ale karmienie to koszmar zobaczymy jak będzie tym razem.
 
reklama
Uska widze ,ze zaczynałysmy z ta sama waga :) i podobnie tez nam kg przybywaja . Ale i tak przekracze ta nieszczesna 80 i jakos mi z tym czasem zle i a czasem mam to gdzies. Brzusio w 2 tygodnie cm sie zwiekszyl ,ale to dobrze bo malutka rośnie.
Jesli chodzi o stanik to kupiłam sobie z 2 miesiace temu 75 C ale juz mnie cisnie mieseczka wiec musze sobie juz D zakupić i pewnie 80 :( .a jak bede karmic to i pewnie E sie zrobi choc niewiem czy to reguła?
Silve taki brzusio to ja miałam w 4 miesiacu ( chodzi mi o wypukłosć ,bo taka wąska w pasie to ja juz od kilka lat nie jestem hhahahah) ,wiec trochę Ci pozazdroszczę.
Moriam,Moni,Irenza brzusie macie piekniutkie :) takie zgrabniutkie :) jestescie ah :) i niech mi ktos powie ,ze kobieta w ciazy jest brzydka.
Oh ja pewnie moj brzusio za tydzien zamieszcze ,bo małża nie ma ( delegacja) i nie ma kto mi zrobić . Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry