reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Ale macie piękne brzuszki!!!
Cieszcie się nimi, bo jeszcze zatęsknicie za dużym obwodem ;-):-D
Abejka - wyglądasz super! Daj buziaka Zuzi.
Musimy się kiedyś na kawkę jakąś wybrać, albo lody, bo ty nie lubisz kawci! Przytargałabym Ci worek ciuszków, z których Milka już wyrosła :D

Ardzesh nie jesteś na bieżąco - ja w tej ciąży uwielbiam kawę :-) Jestem aktualnie u rodziców na agro do niedzieli, może się przykulacie z młodą jutro co? :-) ciuchy sobie narazie daruj, moja mama się buntuje juz przeciwko robieniu u niej graciarni :-) moze we wrzesniu? :-)
 
reklama
A to moj z wczorajszego dnia. Jesli chodzi o mnie, to moglby byc mniejszy ;-)
 

Załączniki

  • IMG_3882.jpg
    IMG_3882.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 81
Ardzesh nie jesteś na bieżąco - ja w tej ciąży uwielbiam kawę :-) Jestem aktualnie u rodziców na agro do niedzieli, może się przykulacie z młodą jutro co? :-) ciuchy sobie narazie daruj, moja mama się buntuje juz przeciwko robieniu u niej graciarni :-) moze we wrzesniu? :-)
No to dzisiaj wpadnę na agro-wycieczkę ;-):-D:-D
Poznasz mojego skarba! Mówię Ci - jest Boska! (ale tak każdy rodzic mówi o swoim dziecku:-D)
A co do ciuszków - my mamy dużo mniej miejsca niż Twoja mama!!! Nie mieści nam się to wszystko :-) Więc i tak przywiozę - przyznajmniej część :)
 
adusia - wow! Jak na 5 miesiąc to całkiem spory masz brzuszek! :tak::-)
Tydzień temu spotkałam się z koleżanką która jest w 7 miesiącu i po niej tego w ogóle nie widać ;-):-) A ja miałam taki brzuszek jak ty - szybko wyskoczył i długo się trzymał! ;-):-D
 
adusia brzusio masz piękny ja mam dużo mniejszy a widze że tylko tygodniowa różnica między nami :-) ale to Twoja druga ciąża? Także brzusio ma prawo być większy

izacinol równiez masz ślicznie zaokraglony brzusio :-)
 
dziewczyny pięknie wyglądacie. ja będę miała dostęp do aparatu w tym tyg więc postaram się zrobić zdjęcie i wam wstawić.
 
A to moj z wczorajszego dnia. Jesli chodzi o mnie, to moglby byc mniejszy ;-)
Dziewczyny ja przy pierwszej ciazy w 20 tyg nie mialam prawie wcale brzuszka, nawet jeszcze zdjec nie cykalismy, bo malo co bylo widac. A teraz ten brzuch moge porownac z 30 tyg z pierwszej ciazy (takie male pocieszenie dla tych co brzuszkow sie nie moga doczekac).

izacinol tez masz cudny brzuszek!
pszczółka maja czekamy no fotke!
 
reklama
Do góry