reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Jak zwykle wszystkie brzuszki sliczene.
Kazda z kobiet jest inna, dlatego mamy rozne wielkosci brzuszkow.
 
reklama
Wow... super brzuszki... ja sobie robię co 4 tygodnie zdjęcie, żeby widac jakąś różnice było, czyli napstępne wkleję za tydzien... fajnie dziewczynki, że swoje pyszczki pokazujecie, śliczne z Was kobietki:-):tak:
Ja robię co 2 tygodnie ;-);-)

Moja małżoneczka w 19 tygodniu.
Śliczny brzusio :-)

choć przyznam że zrobić sobie fotkę samej to jest sztuka;-)
Brzuszek pierwsza klasa ;-)

a to mój w 18 tc i 1 dniu
mały jakiś :-(
Ładnie brzuszek rośnie.
Kasiu ja swój już pokazywałam ale zobacz, że też nie jest jakiś super duży;-);-) Z 19 tc
 

Załączniki

  • 19tc-mini.JPG
    19tc-mini.JPG
    11,3 KB · Wyświetleń: 45
Wydaje się, ze u mnie też powinien pojawić sie jakiś brzuszek... ale się nie pojawia...
 
Byłam wczoraj u lekarza. Ginekolog sie przestraszył że mam za małą wagę i brzuch na 18 tydzień. Musiałam czekać na USG, to szpital więc czekałam az skonczy przyjmowac w przychodni i zejdzie na dyżur. Czyli 3 godziny w strasznym stresie! na szczęście dzidzia żyje i rośnie a 18 czerwca będe miała dokładniejsze USG.
 
Ale macie piękne brzuszki!!!
Cieszcie się nimi, bo jeszcze zatęsknicie za dużym obwodem ;-):-D
Abejka - wyglądasz super! Daj buziaka Zuzi.
Musimy się kiedyś na kawkę jakąś wybrać, albo lody, bo ty nie lubisz kawci! Przytargałabym Ci worek ciuszków, z których Milka już wyrosła :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Byłam wczoraj u lekarza. Ginekolog sie przestraszył że mam za małą wagę i brzuch na 18 tydzień. Musiałam czekać na USG, to szpital więc czekałam az skonczy przyjmowac w przychodni i zejdzie na dyżur. Czyli 3 godziny w strasznym stresie! na szczęście dzidzia żyje i rośnie a 18 czerwca będe miała dokładniejsze USG.
No to niezłego stresa pan doktor Ci zafundował ;-)ale dobrze, że czujny lekarz i od razu interweniuje jak coś mu się nie podoba
 
Do góry