reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

reklama
hahaha ale my piekne są; normalnie az zmolestuje mojego w sobote zeby mi zdjecia zrobil :D on sie nagada o zdjeciach ale zawsze zapomni; wasze brzuchy wydają mi sie ogromneeeee przy moim chociaz jak patrze w lustro i stane bokiem nie czuje roznicy :)) moj tez nisko ale ja mam tak caly czas
 
reene ślicznie wyglądasz, piekny domek dla dzidziusia nosisz :)

a ja już chyba zadnego zdjecia nie wkleję bo aparat mi sie popsul chyba że zdąrzą naprawić
 
Renee no fajna babka z ciebie co ty chcesz kobieto?? Ja mam wrazenie że tylko ja jestem taka wielka i gruba, chociaż brzusio mam identyczny ;) ale kurcze dziewczyny cycochy to wy macie :laugh: mnie wszystko poszło w dupsko i uda :p Jutro spróbuję zrobić zdjęcia kamerką inter. bo nic innego nie posiadam ;)
 
Agutka,Reneebrzuszki rewelacyjne :)
może ja dziś mojego M. zmolestuje to jutro coś wkleje.
A mój brzuchol też opuszczony, M. twierdzi że nawet już chrapać w nocy przestałam jakiś tydzień temu więc musiał mi się obniżyć. Fakt,lepiej mi się oddycha, ale za to kopniaki niżej są bardziej bolesne :p
 
reklama
Mamaosiu,obnizyl mi sie brzusio? No wlasnie tak myslalam,co mi sie ostatnio tak latwiej oddycha. :D Łeeeeeee no to bomba. :D

Basia,ja biustonosz laktacyjny kupilam dopiero wczoraj. :D Ale poki sie mieszcze w swoich,to jakos nie chce tamtego nosic,bo mi sie taki flak nie podoba. :p :D

ReneeAle z Ciebie Sztunia. ;D No no on kurde,sliczniusia buzia i ten brzusio okraglusi. :D "Wersja a`la agutka" - hahaha - nazwa najmocniejsza. ;D :D ;D

Myszolku,czekamy na zdjatka. :D

A co do moich cycoli,to ja zawsze mialam spore (miseczka C),ale te w ciazy,to juz mam takie,ze fiuuuu fiuuuuu (miseczka E). ;D Dziekuje slicznie za komplemenciki. :D Bardzo bardzo Dziewczynki. ;D :-*
 
Do góry