reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

reklama
Agutko oczywiście :p :laugh: moze ty jesteś sexy ale ja?? tzn byłam przed ciążą zanim przybrałam te 18 kg :laugh:
 
Myszko,ja sexi? :o No tak jasne,tak sobie to tlumacz. :D Ja przybralam 16kg,wiec niewiele mniej od Ciebie. :p Zrob sobie zdjatko i pokazuj swoje te piekne kraglosci. :D
 
Agutka, jak tylko zmuszę M. żeby mi fotkę zrobił, na pewno się podzielę. Ale póki co mnie delikatnie mówiąc wkurzył i z nim nie gadam ;p
 
Może i nogi niezagrube ale reszta tak!
Poprostu czuje się ociężała i taka niezaradna!
Mycha chętnie bym Cię zobaczyła w tym ostatnim miesiącu,kto wie może to nasze ostatnie zdięcia.
Więc apel do reszty dziewczyn
DAWAĆ TU FOTKI !!!!!
 
reklama
Do góry