reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

reklama
No dobra,to ja sobie zrobilam tez kilka fotek. ;) 35 tydzien 3 dzien ciazy - ostatni dzien osmego miesiaca. :D

1zj7.jpg


2va8.jpg


6ai8.jpg


8fw1.jpg


9kq9.jpg


Zauwazylam,ze mam nawet jeszcze jakies wciecie,haha. ;D
 
Agutko no ale cycochy to ty masz :laugh:

A ja też mam taki brzuch jak Agutka a nie czuje żeby mi się obniżył ::)
 
Agutko - ładny brzuszek i dużyyyy. Ja jestem w 34 tygodniu a brzuszek mam mniejszy. Zreszta od początku mialam najmniejszy od moich koleżanek w ciąży ;) Narazie przytyłam 13,5kg. Widzę że nie nosisz jeszcze stanika dla karmiących ja już taki kupiłam chyba w 4 miesiącu bo nie chciałam inwestować bo wiadomo że potem bylby za duży dlatego kupiłam rosnący z biustem ;)
 
Dotrzymuję słowa ;D, jeszcze cieplutkie, świeżo po obróbce, (szkoda, ze nie po retuszu ;), przydałby się tu i ówdzie ;D)

W wersji eleganckiej ( powiedzmy ;) ;D) i wersji a`la Agutka (no biustonosza różowego to juz nie założyłam żeby nie było, że małpuję :D :laugh: ;D)
 
reklama
Do góry