reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

A tu jeszcze 2 razy Brzuszek :D ;D :p

dscn4328resizerj9.jpg


dscn4352resizehz6.jpg


 
reklama
Śliczniusia kofana Mamusia i jej piekny brzusio a w brzusia piekna ksieżniczka Zuzaneczka
Buzi buzi :-* :-* :-* :-*
 
Agutko wklejaj zdjęcia jak tylko masz ochote. Ja nie mam cholera aparatu żeby porobić sobie zdjątka no :p
 
Jejku,Dziewczynki,przestancie,bo sie zawstydze. ;D :p Skoro tak chcecie,to powklejam cos jeszcze,jak tylko dostane. ;) No,bo swoim aparatem bede robic dopiero jakos w srode,ale chyba sie (jakby co :p ) bardzo za moim widokiem nie stesknicie? ;D Hehehehe,jaka ja skromna. :p

Nadziu,gon tego Michala,bo sama to zrobie! :mad: ;) :-*

Natalka,Misia,dziekuje ogromnie. ;D

Myszus,scignij kogos znajomego,zeby Ci fotki popstrykal,nooo! ;)
 
NO Marrtruda mamy takie same brzuszki,ale ja juz chyba swojego nie będę fotografować ;D
 
reklama
Do góry