reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

o jacie jaka sliczna pileczka :D ja mam 3 dni i tez nic; Pieknie wygladasz kamcia; mi sie wydaje ze nic sie nie zmienilam ale znajomi mowią zem zładniała; ze tez tego w lustrze nie widze hahahaha
 
reklama
Na chłopca uroda pozostaje i się ladnieje.Dziewczynka niby ją zabiera.Umnie się zgadza troche jakbym spuchła na buzi.Widzą to inni i ja to widzę.
 
Mija,ja mam miec Coreczke i jak widac nie zbrzydlam. ;) Tzn. znajomi mi tak mowia,ze wyladnialam. :D Ja tam nie wierze w mowienie typu "Bedziesz miala dziewczynke,bo zbrzydlas,spuchlas,itp. " :)
 
racja to sa przesady naszych babek czy chlopczyk czy dziewczynka wszystko zalezy jak o siebie dbasz i w jakim nastroju jestes...
a ja mam dobry bo pani dokotr powiedzila ze maly w kazdej chwili moze wyjsc no to czekam na jakies znaki:)
 
Oki,to ja Was pomecze znowu swoimi fotkami - wybaczcie. :p :D Dzisiejsze - 37 tydzien 4 dzien. :)

Mamusia przodem :)

0002359uo0.jpg


Lustrzane odbicie - bok :)

0002351wp7.jpg


Lustrzane odbicie - przod :)

0002347lh9.jpg


Tu Mamusia boczkiem :D

0002355lf9.jpg


A tu odpoczywa po meczacej sesji fotograficznej :p

0002358bi3.jpg


 
cóz ja moge napisac tylko chyba moge sie powtórzyc :)
Cud miód i orzeszki :D
Agutko fantastyczny brzusio :)
Buziaczki Rybko :-*
 
reklama
Do góry