reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

reklama
Dziewczyny a mało wam że nie umiecie spać w nocy, jeszcze ja mam Was w snach straszyć :laugh:
Ja bardzo chętnie zamieszczę zdjątka jak tylko pożycze aparacik.

Renee, Baśka a moją gębę możecie zobaczyć na samym pocżątku tego wątku, teraz tylko dodajcie do tej "laski" na zdjęciu tak 15 kg i brzuch i cała ja :laugh:
 
Mycha ale jaja, ja właśnie tak mniej więcej sobie Ciebie wyobrażałam :laugh: ;D :D No jak Milenka sie wda w mamusie, to się od kawalerów nie opędzicie, to pewne!!! ;) Laseczka jesteś pierwsza klasa! ;D
 
Renee wielkie DZIęKS - jakby to powiedziała słynna Doda Elektroda :D ale laseczka to ja będę jak zrzucę te 18 kg bo narazie to aż boję się zdjecia robić i oglądać samą siebie - chyba się załamię :p ;) Mój K się ze mnie ostatno śmiał bo oglądałam zdjęcia z naszego ślubu i wakacji 2 lata temu i się poryczałam, bo jak patrze na siebie wtedy a teraz to :p szkoda gadać.
 
Ja wczoraj obejrzałam sobie film jak moja Julka była mała. Pierwsza scena była wogóle na dzień po cesarce. Powiem tylko, że też mi sie ryczeć zachciało, że tak wyglądałam. Ciekawe jak bedzie teraz. Wtedy nie dosyć, że gruba byłam, to jeszcze mi gęba napuchła. A siostra usilnie jeszcze chciała filmować karmienie i było widać takie wielkie brodawki :(

Jak pomyslę, że za tydzień o tej porze już pewnie będzie po wszystkim, to aż mnie ciarki przechodzą.
 
Mycha nie wierzę, że jest aż tak źle jak piszesz, to po pierwsze, a po drugie jak to wygląda założycielka wątku a najmniej fotek wkleja-nieładnie! ;D :D :laugh: ;)
 
Kobietki ale macie malenkie te brzuszki, ja wygladam jak wieloryb:), poźniej postaram się podesłać fote, chociaz nie mam obecnego stanu, poki co uciekam od aparatu:). Piękne Mamy..
 
reklama
Dostalam kolejna porcje zdjatek z piatkowo - niedzielnej imprezki,wiec pozanudzam Was jeszcze troszke moja osoba. :D Wybaczcie. :p Jesli to cos zlego,to prosze o zwrocenie mi uwagi. ;)

Uradowany pyszczek Mamuski Aguski :D :
dscn4257resizelo6.jpg


Tu z kolezanka,ktora przygarnela mnie do siebie na spanko :p :
dscn4258resizeoj9.jpg


Relaksik przy muzyczce ;) :
dscn4348resizesc7.jpg


A tu Mamusia obserwuje,jak jej Zuzanka tancuje sobie w brzuszku ;D :
techcamp001da9.jpg


 
Do góry