reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

Agutko fajne zdjęcia!!! ( i fajna mamuśka ;)) ;D ;) Jak mi by się marzył taki miły weekendzik, no ale teraz pogoda u mnie już nie za bardzo na jakieś wypady plenerowe. ;)

Mycha a kiedy jakieś Twoje zdjęcia się tu wreszcie znajdą??? ;)
 
reklama
Mysiu,ahhh dziekuje - tez sie sobie podobam. ;D Wiem,skromnosc,ale serio - podoba mi sie moja osobka. ;D

Renee,no mamuska przede wszystkim,buehehe. ;D Wybacz. :D A u nas wlasnie tamten weekendzik byl cudowny. :) Nawet udalo mi sie jeszcze troszke ze slonka pokorzystac,no i poplywalam w jeziorku,mmmm. ;D
 
musze meza poprosić, żeby mi zdjęcie zrobił... choć chyba sie wstydzę bo Wy wszystkie takie "malutkie" brzunie macie a ja wyglądam jak ludek Michelin...
 
a to my wczoraj wieczorem, trochę opuchnieci na buzi  :) 36 tydzień  :)

obraz008pomiejsonyub1.jpg


obraz009pomiejszonybs8.jpg
 
Mycha - czekamy na twoje zdjęcie ;)

Pelnapsikus- fajny brzusio :) zgrabniutki

Miśka - też fajny brzusio i zgrabniutki :)

Teraz ja wkleję moje zdjęcie jak byłam w 32 tygodniu ciaży teraz brzuszek niewiele mi się powiększyl ;)
 
reklama
Do góry