reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

reklama
WYSYLAM KILKA AKTUALNYCH FOTEK,34 TYDZIEN  :)

anglia07082006113zmiejszonetv5.jpg


anglia07082006163zmiejszonyqi5.jpg


anglia07082006171zmiejszonyiq7.jpg

I ZDJĘCIE Z MĘZEM JAK PRĘŻY SWOJE BRZUSIO TYLE ILE MOZE ZEBY MI DORÓWNAĆ
anglia07082006100zmiejszoneqm8.jpg
 
I JESZCZE JEDNO Z MOIM BRATEM (KAWALER DO WZIĘCIA) KTORY TEZ BARDZO CHCE MI DORÓWNAĆ ;D BARDZO TO ZDJĘCIE LUBIĘ!!! :)

anglia07082006092zmiejszoneis8.jpg
 
Miska,nie martw sie - maz Ci nie dorowna - jestes od niego o wiele zgrabniejsza,hihi. :D Malusi ten Twoj brzusio,ale bardzo zgrabniusi. :D A brat kawaler powiadasz,hm... ;) Hehehe. :D
 
Misiu śliczna z ciebie przyszła mamusia. Brzusio masz bardzo ładne nie za duże ale i nie małe. pozatym cała promieniejesz co dodaje ci uroku, trzymaj tak dalej :)
 
Misiu wyglądasz super - naprawdę!! ;) chyba tylko ja się zrobiłam taka wielka :p :p nie mogę na siebie patrzeć na zdjęciach :p

A brat ::) przystojny ;)
 
reklama
Do góry