reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

Adasia,kolo Krosna Odrzanskiego - woj. lubuskie. :D

Cleo,no to jak cos,to ja czekam na znaka,bo ja juz tam bede (w Bronkowie ;) ) najprawdopodobniej 30 czerwca wieczorem. :D
 
reklama
no niestey na 30 na pewno nie bo wizyta u gin, 3 lipca mala ma urodziny wiec też nie a 4 mała do dentysty dlatego bedziemy jechać w nocy z 4 na 5. Postaram sie jakos z tobą spotkać :)
 
Kurcze próbuję dołączyć swoje zdjęcie i nie mogę bo każde jest za duże żeby nadawało sie jako załącznik. Jak to zrobiłyście???? :(
 
reklama
A to jest moje zdjęcie sprzed paru dni... Na swoje usprawiedliwienie muszę zaznaczyć, że byłam po dużym obiedzie :laugh:

basen1165ci.jpg
 
Do góry