reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

Hahahahahahahaha! :D :D :D :D :D Moj kolega to samo "Jaki dziwny ten pies :o ". ;D No nie moge,ale jaja! :D

Edi,ja mam cale szczescie tylko 40km nad to jeziorko i jade w lipcu z rodzinka tam na wczasy. :D Ahhhh,juz sie doczekac nie moge. :D Wies,woda,cisza... Konie,koziol,daniele,dziki,pawie... Zyc nie umierac. :D
 
reklama
Aga a gdzie jezdzisz nad te jeziorko?
Wiesz i ja dałam się nabrać z tym dzikiem,pomyślałam,że jakoś dziwne ma futro :-[ ten pies!!!
 
Szczerze mówiac ja tez myslałam ze to psinka ;D
I dopiero jak Agutka napisla ze to dziczek to blizej sie przyjrzałam ;D
Niezle hihihi :)
Tez Ci zazdroszcze tego jeziorka :)
 
Mamaoska,do Bronkowa,to jest za Krosnem Odrzanskim. :D Uwielbiam tamtejsza cisze. :D Jezdze tam co roku,bo mojej mamy szefowa ma tam domek i udostepnia go swoim pracownikom. :D
Moze w tym roku przyjedziesz tam poplazowac? ;D


Nadzia,no kurcze,ja nie wiem,ze ludzie takiego dzikusa moga do psa porownywac,hahaha. ;D Z taki dlugim ryjkiem. :D A jeziorko,hm... Dawaj do ZG,to sie nad nie wybierzemy napewno. :D
:-* :-* :-* :-*
 
Do bronkowa i ja od czsu do czasu zajeżdzam.U nas w okolicy jest około 6 jezior i jest w czym wybierać.
Ale zazwyczaj jesteśmy w Osiecznicy my tu mamy jezioro w lesie i jest bardzo fajne dla dzieci.
 
a ja jeżdzę na Łochowice choć w ostatnio bardzo sie tam pogorszyło :( albo nad drugie którego nazwy nie pamiętam a jedzie sie jeszcze dalej za Łochowicami. Na Osiecznicy nie byłam choc to od Krosna niedaleko :)
 
reklama
Ternim wyjazdu mamy juz wstepnie ustalony na noc z 4na 5 ipca ale 30 czerwca mam wizyte u gin i zobaczymy co nam powie :) W kazdym razie jazda 8 godz. mnie przeraża troszke, zwłaszcza przy kłopotach natury gastralnej ;)
 
Do góry