reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków <3

Przytulanki z braciszkiem <3
Screenshot_20180622-170455.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180622-170455.jpg
    Screenshot_20180622-170455.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 710
reklama
16 tydzień i jakoś tak marnie przy Was wyglądam :( już bym chciała cieszyć się bebzolem ☺
 

Załączniki

  • 20180623_092312.jpg
    20180623_092312.jpg
    345,8 KB · Wyświetleń: 124
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę łopatologicznie, jak dodajecie zdjęcia na forum, bo naprawdę nie jestem nogą w technologiach, ale na tym forum nic nie rozumiem. Szukałam pomocy w dziale organizacyjnym i znalazłam tylko wątek z 2005 roku, dotyczący dodawania z komputera, a ja muszę z tabletu/telefonu. Pomocy!
 
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę łopatologicznie, jak dodajecie zdjęcia na forum, bo naprawdę nie jestem nogą w technologiach, ale na tym forum nic nie rozumiem. Szukałam pomocy w dziale organizacyjnym i znalazłam tylko wątek z 2005 roku, dotyczący dodawania z komputera, a ja muszę z tabletu/telefonu. Pomocy!
Ale masz aplikację czy przez przeglądarke?
 
Dobra, zainstalowałam aplikację i teraz wszystko jasne :D Wolę przeglądarkę, ale najwyżej z aplikacji będę wchodzić, jeśli będę miała zdjęcie do wrzucenia.

Ok, czyli to jest mój brzuch w 14+1 :p Mam jakieś 10 kg nadwagi, a do tej pory przytyłam tylko kilogram, więc niestety to co widać, to wcale nie jest typowo ciążowy brzuszek, tylko zbędne kilogramy ;)

IMG_7442.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7442.JPG
    IMG_7442.JPG
    727,1 KB · Wyświetleń: 557
reklama
Dobra, zainstalowałam aplikację i teraz wszystko jasne :D Wolę przeglądarkę, ale najwyżej z aplikacji będę wchodzić, jeśli będę miała zdjęcie do wrzucenia.

Ok, czyli to jest mój brzuch w 14+1 [emoji14] Mam jakieś 10 kg nadwagi, a do tej pory przytyłam tylko kilogram, więc niestety to co widać, to wcale nie jest typowo ciążowy brzuszek, tylko zbędne kilogramy ;)

Zobacz załącznik 870511
Kochana widać. Brzuszek ciążowy ma.inny kształt od tego "tłuszczowego" ;). Jest okrąglutki i zgrabny! :)
Spodnie z Lidla? Ja wczoraj dorwałam ostatnie w lidlu, za bardzo mi sie nie podobaja, ale za 30 zl szkoda było nie wziąć :)
 
Do góry