reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

reklama
onanana ślicznie wyglądasz:-)ja dzisiaj byłam odwiedzić koleżanki w pracy to się pytają gdzie ja mam ten brzuch ja raczej w luźnych bluzkach chodzę takie bombki to może nie widać zbytnio ale już mnie to ma jak się tak pytają gdzie go mam :wściekła/y:
 
ja byłam dziś w sklepie i znajoma pyta kiedy będzie dzieciaczek, a ja że za 4 miesiące i jak zwykle komentarz myślałam ,że to już, a po chwili przychodzi jej szefowa i pyta o to samo i ze zdziwieniem, że naprawdę duży brzuszek mam jak na 5 miesiąc ;)
 
Coraz piękniejsze te Wasze brzuszki:) ale,ale i mi wreszcie wyskoczył:). Co prawda jak jestem w bluzce to ciężko stwierdzić, że kryje się pod nią dzidziuś, ale goły brzuchol całkiem spory się wydaje...wreszcie:) Ostatnio jestem trochę zajęta, ale jak tylko znajdę więcej czasu to zrobię fotę i wrzucę do naszego najfajniejszego(moim zdaniem) wątku.
 
reklama
onanana ja sie wcale nie śmieje, tylko chciałam Cie pocieszyć - bo ja juz mam 11 kg na plusie:szok: A najgorsze jest to, ze to wszystko nie kryje sie w samym brzuchu, ale dosłownie wszędzie! I juz sie kiedyś zgadałysmy, ze mamy ten sam prawdopodobny powód szybszego tycia. Wielu ludzi tyje po rzuceniu palenia, a co my mamy powiedzieć w ciaży?
 
Do góry