reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Margana właśnie wiem, że mamy ten sam problem hehe:wściekła/y:
Ale wiesz co, olać wagę!!! Najważniejsze, że dla naszych maleństw rzuciłyśmy to świństwo a nie narażamy ich na choroby i wdychanie tego smrodu jak niektóre mamy!! Wagą będziemy się martwic za rok, jak nadal będzie taka wysoka:tak:
 
reklama
No właśnie najważniejsze, ze naszych maleństw nie trujemy! Mam tylko nadzieje, że z tym zrzucaniem nie będzie az tak źle!
 
Moja przyjaciółka przytyła 22 kg i wszystko zrzuciła z nawiązką, więc nie możemy się teraz tym stresować tylko być dumne z siebie:tak:
 
Dziewczyny, to mój brzuchol "urośnięty" (w ciągu ostatnich 2 tygodni - wystrzelił dosłownie:-D, choć i tak najczęściej ludziory obstawiają, że to z 4 m-c góra nio i mi się przybrało , w poniedziałek jak mnie gin zważy zdam relację ile ;-P :-D)
 

Załączniki

  • DSC_0097.jpg
    DSC_0097.jpg
    59,6 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC_0099.jpg
    DSC_0099.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 64
ankusch, Majuska dziękować, ja teraz dziewczyny widzę na prawdę , że bębenek rośnie z dnia na dzień :-) (a przy okazji i dupa, hehe)
 
Gola, rzeczywiście idziesz do przodu!!! Biust chyba też masz większy i moe faktycznie troszkę przybrałaś;-) ale w brzuszku!!!! Wyglądasz super!!
 
reklama
Do góry