reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

mi tam wszystko jedno ile przytyję, ważne żeby dziecko było zdrowe ;) później się zrzuci, mam już wprawę w dietowaniu ;)

a brzuszki superanckie, ciekawe kiedy u mnie się coś ciążowego pojawi
 
reklama
Śliczne brzuszki dziewczyny!!!! Mój się wypiął do przodu że hoho a wcale więcej nie jem, a to dopiero końcówka 8 tygodnia:/
Ja mam póki co 1 kg do przodu:/
 
andrzelika1989 świetny masz brzuszek ja mam prawie taki sam..tylka ze ja wcześniej miałm wystający nigdy płaskiego..:) a u mnie z wagą to jakoś różnie skacze albo waga mnie oszukuje :)
 
A mnie się waha co chwila między 64-66kg i w sumie ciekawa jestem, kiedy zacznę tyć. Oby oby późno ;) Boję się strasznie, że potem do mojej wagi nie wrócę, nie dam rady, chociaż sobie postanowiłam, że jak tylko odzyskam siły po porodzie to będę ćwiczyć.
 
A ja tam się zastanawiam po jakim czasie od porodu można ćwiczyć brzuszki... Ja powiedziałam, że nowych ciuchów po porodzie nie będe kupywać tylko mam po czasie wejść w te stare może to będzie mobilizacja jak nie będe miała w czym chodzić.
 
andrzelika wszystko zależy od tego jaki poród będziesz miała , bo po cesarce to nawet pół roku lekarz nie pozwala brzuszków ,
u mnie w sumie dość szybko poszło ze stratą wagi , dzidziuś mnie tak bardzo absorbował ,no i spacerki a jeszcze jak będziesz karmić piersią to już wogóle ;)
właśnie się rozglądam za jakimś ładnym w miarę ciepłym ponczo ,bo jesienią z dużym brzuszkiem to idealne rozwiązanie :)
 
A ja tam się zastanawiam po jakim czasie od porodu można ćwiczyć brzuszki... Ja powiedziałam, że nowych ciuchów po porodzie nie będe kupywać tylko mam po czasie wejść w te stare może to będzie mobilizacja jak nie będe miała w czym chodzić.

Wszystko zależy od porodu i później od szybkości obkurczania się macicy oraz samopoczucia oczywiście. Indywidualna sprawa.
 
reklama
Będzie ciężko pewnie znowu mieć płaski brzuch, używacie jakieś fajne kremy na rozstępy?? Chociaż to i tak jest raczej nie uniknione, ale myśle, że trochę coś pomagają.
 
Do góry