reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

reklama
ankusch śliczny masz brzuszek! :-)

Też już się nie mogę doczekać , aż u mnie coś będzie widać :)

Kurcze, jak to jest dziewczyny, że u jednych szybciutko widać, a u innych np dopiero ok 5 m-ca, słyszałam, że np już w drugiej ciąży szybciej widać brzuszek, choć to pewnie i nie reguła;)
 
Gola84 to moja pierwsza ciąża tylko ja wejściowy brzuszek tez miałam podobny jak ciążowy..:-)ciotki już wcześniej oczami strzelały..miłego dnia:-)
 
Super brzusio ankusch :tak:

U mnie na razie bez zmian od ostatniej fotki... (przynajmniej tak mi się wydaje... :-D) ciekawa jestem jak będzie wyglądać za równe 2 miesiące (bo wtedy ja w moją sukienkę będę musiała wejść... ;-))... Ciekawa jestem czy bardzo będzie widać, że będzie para młoda +1 ;-) Choć i tak wszyscy wiedzą... a ja się tego absolutnie nie wstydzę...
 
Ankusch ładny brzusio u mnie też już widać co raz i to co raz bardziej i tak nie muszę mówić, że jestem w ciąży, bo wszyscy się domyślają, moja koleżanka jest ponad 5 miesiąc a ma mniejszy niż ja :) to ciekawe co ja będe mieć w 5 miesiącu, będę ledwo chodzić...
 
reklama
Super brzusio ankusch :tak:

U mnie na razie bez zmian od ostatniej fotki... (przynajmniej tak mi się wydaje... :-D) ciekawa jestem jak będzie wyglądać za równe 2 miesiące (bo wtedy ja w moją sukienkę będę musiała wejść... ;-))... Ciekawa jestem czy bardzo będzie widać, że będzie para młoda +1 ;-) Choć i tak wszyscy wiedzą... a ja się tego absolutnie nie wstydzę...


Zalezy wszystko jaki fason sukienki bedziesz miala :) Ja bralam slub w 6msc ciazy a na zdjeciach ciazowy brzuszek nie rzucal sie w oczy. zreszta nie bylo widac ze to brzuszek już z 6 msc ciazy ;)
 
Do góry